پرونده کدخبر: 373191 ارسال پرینت 4127

حوادث رکنا: با پیگیری‌های انجام‌شده توسط پزشکان کمپین نذر مهربانی و مشارکت داوطلبانه و خیرخواهانه پزشکان و خیّران، صبح امروز درمان «معصومه» دختر 26 ساله تبریزی که توسط خواستگارش مورد اسیدپاشی واقع شده بود آغاز شد.

حجم ویدیو: 8.37M | مدت زمان ویدیو: 00:01:14

طی روزهای اخیر خبری درخصوص اسید پاشی بر روی بدن دختر 26 ساله تبریزی در رسانه‌ها منتشر شد؛ این حادثه Incident به‌دلیل پاسخ منفی «معصومه» به خواستگارش رخ داد و خواستگار شیطان Evil صفت نیز با تهدید معصومه اقدام به قطع انگشتان وی و پاشیدن اسید بر سر و صورت و بدن معصومه کرد.

بلافاصله پس از انتشار این گزارش تعدادی از پزشکان به صورت داوطلبانه مسئولیت درمان و پیگیری مشکلات وی را بر عهده گرفتند و این بیمار توسط آمبولانسی که هزینه آن توسط خیرین تهیه شده بود به تهران منتقل شد.

آغاز درمان «معصومه»

پس از پیگیری‌های انجام شده در کمپین نذر مهربانی و با تلاش‌های دکتر زهرا نظری، صبح امروز جراحی برداشت ضایعات پوستی وی توسط دکتر مصطفی ده‌مرده‌ای آغاز شد؛ همچنین پس از انجام این عمل جراحی عمل پیوند قرنیه چشم‌های معصومه نیز آغاز خواهد شد.

البته تیم پزشکی معصومه پس از معاینات و بررسی‌ها متوجه شده‌اند که وی از ناحیه سینه نیز توسط فرد ضارب مورد اصابت چاقو قرار گرفته است که به دلیل سوختگی این آسیب به صورت عادی قابل تشخیص نبوده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

 • حسین تبریز 1 0

  تصویر متهم چرا پخش نمیشه رکنااا؟؟؟؟؟

 • پروانه میرزائی 1 0

  اون خواستگار اسید پاش باید سوزانده ویا قطع عضو شود وآن هم در ملا عام

 • روژان 0 0

  اینا از داعش هم بدترن خدا نابودشون کنه
  تصویر متهمم پخش کنید لطفا

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها