پرونده کدخبر: 373006 ارسال پرینت 45

حوادث رکنا: رئیس کلانتری ۱۳۶ فرجام، با اشاره به دستگیری یک مالخر اموال مسروقه در طرح رعد، گفت: در مغازه این متهم، بیش از ۱۰۰ قطعه اموال مسروقه کشف شد.

سرگرد "خلیل لطفی"، در این خصوص گفت: در راستای اجرای طرح رعد و بر اساس تدابیر فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص شناسایی مالخران اموال مسروقه در محدوده این کلانتری، ضمن هماهنگی با مقام قضایی، مالکان صنوف متخلفی که در امر خرید و فروش لوازم مسروقه خودرو فعالیت داشتند، مورد شناسایی قرار گرفتند.

وی افزود: در این طرح یک مغازه که به ظاهر کارش خرید و فروش لوازم صوتی و تصویری بود در محدوده میدان رسالت مورد شناسایی قرار گرفت و پس از چند شبانه روز تحقیقات مشخص شد که مالک آن اقدام به خرید و فروش اموال مسروقه خودرو و منزل می کند.

این مقام انتظامی گفت: بر این اساس ضمن هماهنگی با مرجع قضایی دستور بازرسی از این فروشگاه صادر و تیمی از ماموران در یک اقدام ضربتی به فروشگاه مذکور اعزام شدند که طی آن مالک فروشگاه به اتهام خرید و فروش لوازم مسروقه بازداشت و در بازرسی از محل نیز ۱۰۵ دستگاه لوازم و اموال مسروقه از جمله لوازم خودرو و منزل کشف شد.

رئیس کلانتری ۱۳۶ بیان داشت: اموال مکشوفه فاقد کارتن و فاکتور خرید بودند و در هیچ دفتر ثبت اموال دریافتی از شهروندان ثبت نشده بود و اصلا چنین دفتری از سوی اتحادیه که در اختیار متصدیان مربوطه قرار می گیرد در این مغازه وجود نداشت.

سرگرد لطفی، تصریح کرد: به این ترتیب متهم به کلانتری منتقل و تحت بازجویی قرار گرفت که در نتیجه به جرم Crime خود مبنی بر خرید و فروش اموال مسروقه اعتراف و پس از تکمیل پرونده به دادسرا منتقل شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها