رسیدگی به این پرونده از بیستم بهمن سال 93 به‌دنبال کشف جسد مرد جوانی دراتاق پذیرایی ویلایی در یکی از روستاهای رودهن شروع شد.

راز این جنایت Crime زمانی کشف شد که فهرست مکالمات گوشی تلفن همراه مقتول توسط کارآگاهان جنایی بازبینی شد وطولی نکشید که آنها در تحقیقات پلیسی رد پای قاتل The Murderer را که یکی از دوستان مقتول بود شناسایی کردند.

فرامرز 38ساله در نخستین بازجویی‌ها پرده از راز جنایتش برداشت و به قتل Murder اکبر اعتراف کرد.این متهم همچنین به سرقت Stealing گوشی تلفن همراه، کیف مدارک مقتول، ساعت دیواری و رایانه هم اعتراف کرد. باتوجه به اعتراف‌های متهم صبح دیروز وی از زندان Prison به شعبه دهم دادگاه کیفری منتقل شد و از سوی قاضی Judge باقر قربانزاده- ریاست شعبه - و قاضی متقیان - مستشار دادگاه – تحت محاکمه قرار گرفت.

در آغاز جلسه پدرو مادر مقتول از قضات دادگاه قصاص قاتل فرزندشان را خواستار شدند.سپس متهم پای میز محاکمه ایستاد تا به سؤالات قضات پاسخ دهد.

چند سال‌داری و شغلت چیست؟

38سال سن دارم و قبل از اینکه بازداشت شوم به کار تأسیسات مشغول بودم.

سابقه کیفری داری؟

بله 12سال به جرم Crime مشارکت درقتل در زندان بودم اما رضایت گرفتم و آزاد شدم و دو سه بارهم به خاطر درگیری دستگیر شده ام.....

ازدواج کرده‌ای؟

بله! یک فرزند پنج ساله هم دارم.

با مقتول چه نسبتی داری؟

حدود دوسالی بود که باهم دوست شده بودیم و بارها او من را به ویلایش دعوت می‌کرد و با هم مواد مخدر Drugs مصرف می‌کردیم.

اتهامت قتل عمد، سرقت وشرب خمر است آیا قبول داری؟

بله تمام اتهام‌هایم را قبول دارم.

باتوجه به اینکه اتهام هایت را قبول‌داری چه دفاعی داری؟

من هیچ دفاعی ندارم وبارها این موضوع را توضیح داده‌ام. من اتهامم را قبول دارم وحتی با تقاضای قصاص اولیای دم مشکلی ندارم. من با دوستم بر سر موضوعی اختلاف پیدا کردیم و او را کشتم.

سپس اولیای دم در جایگاه قرار گرفتند و اظهار داشتند که متهم، مکانیک خودروی پسرشان بوده و با هم اختلاف مالی داشتند و او قبلاً نقشه قتل را کشیده بود.پس از پایان اظهارات متهم و اولیای دم قضات برای صدور حکم وارد شور شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟