سرهنگ جاوید مهری در تشریح این خبر گفت: بامداد امروز در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره غرق شدگی در استخری در اسفراین مامورین انتظامی سریعا در محل حاضر شدند.

وی افزود: برابر اعلام ماموران حاضر در صحنه در این حادثه Incident یک کودک 7 ماهه در داخل استخر افتاده و متاسفانه جان خودش را از دست داده است.

این مقام انتظامی بیان داشت: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد این حادثه قتل Murder عمده بوده است و جست و جو برای شناسایی قاتل The Murderer آغاز شد.

سرهنگ مهری ادامه داد: برابر اظهارات حاضران در محل این کودک توسط پدر خود داخل استخر انداخته شده است و عملیات برای دستگیری پدر این کودک آغاز شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: با تلاش ماموران پدر این کودک که در داخل منزل خود مخفی شده بود دستگیر و برای انجام تحقیقات بیشتر به مقر انتظامی انتقال داده شد.

وی بیان داشت: این فرد که در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود ولی در بازجویی های صورت گرفته عرصه را بر خود تنگ دید و به جرم Crime خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین علت این جنایات هولناک را اعتیاد پدر این کودک به مواد مخدر Drugs بیان کرد و گفت: تحقیقات برای علت دقیق این حادثه هنوز ادامه دارد.

سرهنگ مهری در پایان از تمام شهروندان خواست تا آستانه تحمل خود را بالا ببرند و از اختلافات کوچک امتناع کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث Accidents ناگوار نباشیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟