خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 372805 ارسال پرینت 956

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از غرق شدن مشکوک کودک 7 ماهه در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ جاوید مهری در تشریح این خبر گفت: بامداد امروز در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره غرق شدگی در استخری در اسفراین مامورین انتظامی سریعا در محل حاضر شدند.

وی افزود: برابر اعلام ماموران حاضر در صحنه در این حادثه Incident یک کودک 7 ماهه در داخل استخر افتاده و متاسفانه جان خودش را از دست داده است.

این مقام انتظامی بیان داشت: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد این حادثه قتل Murder عمده بوده است و جست و جو برای شناسایی قاتل The Murderer آغاز شد.

سرهنگ مهری ادامه داد: برابر اظهارات حاضران در محل این کودک توسط پدر خود داخل استخر انداخته شده است و عملیات برای دستگیری پدر این کودک آغاز شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: با تلاش ماموران پدر این کودک که در داخل منزل خود مخفی شده بود دستگیر و برای انجام تحقیقات بیشتر به مقر انتظامی انتقال داده شد.

وی بیان داشت: این فرد که در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود ولی در بازجویی های صورت گرفته عرصه را بر خود تنگ دید و به جرم Crime خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین علت این جنایات هولناک را اعتیاد پدر این کودک به مواد مخدر Drugs بیان کرد و گفت: تحقیقات برای علت دقیق این حادثه هنوز ادامه دارد.

سرهنگ مهری در پایان از تمام شهروندان خواست تا آستانه تحمل خود را بالا ببرند و از اختلافات کوچک امتناع کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث Accidents ناگوار نباشیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها