پرونده کدخبر: 372792 ارسال پرینت 69

حوادث رکنا: رئیس کلانتری ۱۳۲ نبرد، با اشاره به دستگیری دو سارق لوازم داخلی خودرو در محدوده نبرد، گفت: این متهمان، هنگام ارتکاب جرم شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ جهانشاه تیموری به تشریح این خبر پرداخت و گفت: با ارایه چند شکایت از سوی شهروندان ساکن این محدوده در خصوص سرقت Stealing هایی از داخل خودرو هایشان، پرونده ای در کلانتری تشکیل و تیم های عملیاتی برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان اقدامات خود را آغاز کردند.

وی افزود: در بررسی های انجام شده از شگرد سارقان مشخص شد که این سرقت ها از سوی دو سارق حرفه ای صورت گرفته و هر بار این متهمان با تخریب در خودروهایی که سیستم ایمنی مناسبی ندارند، اقدام به سرقت لوازم داخلی و قطعات خودرو می کنند.

با به دست آمدن اطلاعات مربوطه گشت زنی های هدفمند گشت های کلانتری بیشتر شده و مناطقی که سابقه سرقت داشت تحت کنترل و نظارت بیشتر قرار گرفت که این که در شب گذشته این اقدامات نتیجه داده و ماموران دو مرد را در حال سرقت از یک خودرو مشاهده و تحت تعقیب قرار دادند.

سرهنگ تیموری، عنوان داشت: این سارقان که با تخریب در یک خودرو در حال سرقت از آن بودند از سوی ماموران تحت تعقیب قرار گرفتند که در نهایت پس از چند دقیقه فرار Escape دستگیر و به همراه مالک خودرو که شناسایی شده بود به کلانتری منتقل شدند.

در کلانتری مالک خودرو از متهمان به جرم Crime تخریب در خودروی سواری اش شکایت کرده و متهمان تحت بازجویی قرار گرفتند که طی آن مشخص شد که هر دو ار سارقان حرفه ای این محدوده هستند و با همدستی هم اقدام به سرقت می کنند.

به این ترتیب هر دو متهم با پرونده کامل شده به پایگاه ششم پلیس Police آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند و در بازرسی از وسایل آنها نیز دو قبضه سلاح سرد، دو دستگاه گوشی تلفن همراه، تعدادی مدارک شناسایی و هویتی مسروقه کشف و ضبط شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
: امتیاز : 0 تعداد رای : 0


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها