معاون دادستان مرکز خراسان رضوی در امور جرایم خاص، روز گذشته در گفتگوی اختصاصی با خراسان در تشریح ماجرای دستگیری باند معروف به «گرگ» گفت: در پی وقوع سرقت Stealing های خشن که با تخریب در و دیوار انبار کارگاه ها همراه بود، گروه ویژه ای از ماموران کلانتری سپاد با صدور دستورات قضایی، مامور رسیدگی به پرونده سرقت های مذکور شدند. 

قاضی Judge سیدجواد حسینی افزود: در همین حال ماجرای سرقتی در حوزه استحفاظی کلانتری سپاد رخ داد که محتویات پرونده نشان می داد اعضای یک باند سرقت با تهدید چاقو و بستن دست و پای نگهبان انبار کاشی و سرامیک، مقادیر زیادی لوازم را به همراه یک دستگاه موتورسیکلت سرقت کرده اند.

گرگ در تور پلیس
این مقام قضایی اضافه کرد: در پی وقوع سرقت مذکور و تجزیه و تحلیل های کارشناسی مشخص شد که سرقت های همراه با تخریب و تهدید توسط اعضای باند معروف به «گرگ» رخ می دهد بنابراین ماموران تجسس کلانتری با کسب مجوزهای قضایی، شاخه های عملیاتی و اطلاعاتی خود را با اجیر کردن منابع و مخبران محلی در حالی گسترش دادندکه اعضای باند «گرگ» به سرقت های خود ادامه می دادند.
وی تصریح کرد: در همین حال ماموران انتظامی یکی از سارقان سابقه دار معروف به «شمالی» را به دام انداختند که او سرنخ های خوبی از باند «گرگ» به پلیس Police ارائه داد.

سرپرست مجتمع قضایی شهید بهشتی مشهد خاطرنشان کرد: سارق معروف به شمالی اواخر سال گذشته روانه زندان Prison شد و بدین ترتیب عملیات پلیس برای شناسایی مخفیگاه باند «گرگ» ادامه یافت تا این که روز بیست و یکم فروردین ماموران کلانتری سپاد با فرماندهی سرگرد زمینی (رئیس کلانتری سپاد) موفق شدند پاتوق اعضای این باند را در منطقه اسماعیل آباد شناسایی کنند.
قاضی حسینی یادآور شد: این پاتوق به یکی از مالخران معروف این باند تعلق داشت به همین دلیل ادامه عملیات به شیوه دیگری تغییر کرد تا سرکرده این باند سرقت نتواند از چنگ ماموران بگریزد.
وی ادامه داد: نیروهای انتظامی با مجوز قضایی وارد منزل شدند و پنج نفر را در این پاتوق دستگیر کردند اما سرکرده معروف به «گرگ» در میان آن ها نبود به همین دلیل ماموران تجسس در پاتوق دزدان به کمین نشستند تا این که ساعتی بعد «ع-ذ» (معروف به گرگ) با خیالی آسوده وارد پاتوق شد که ناگهان حلقه های قانون Law بر دستانش گره خورد.
معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد تصریح کرد: در بازرسی از پاتوق دزدان مقادیر زیادی کاشی و سرامیک، 29 سطل چسب کاشی، تلفن رومیزی، آبگرمکن دیواری، قیچی قفل شکن، ضبط، مواد مخدر Drugs مشکوک به هروئین و لوازم دیگر سرقتی کشف شد و شش متهم دستگیر شده به مقر انتظامی انتقال یافتند.

قاضی سیدجواد حسینی اضافه کرد: سرکرده باند در بازجویی ها ضمن اقرار به 60 فقره سرقت به همراه دیگر همدستانش اعتراف کرد برخی از لوازم مسروقه در مخفیگاه یکی دیگر از اعضای باند قرار دارد، بنابراین مخفیگاه مذکور نیز با صدور دستور قضایی مورد بازرسی قرار گرفت که در آن جا نیز مقادیر زیادی لوازم سرقتی از قبیل دریل برقی، رایانه، قطعات موتورسیکلت، ابزار و آچارآلات، تعدادی کیسه خواب، دستگاه پرچ، چاقو تیزکن و ... کشف و ضبط شد.
قاضی حسینی در پایان با قدردانی ازتلاش ماموران تجسس کلانتری سپاد افزود: مرد معروف به گرگ که پنج فقره سابقه کیفری سرقت دارد محل های دستبرد را نیز روز گذشته به ماموران انتظامی نشان داد. وی اضافه کرد: تحقیقات بیشتر درباره سرقت های احتمالی دیگر اعضای این باند همچنان ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید. 

سیدخلیل سجادپور

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

این مرد 3 بار مُرده ولی همچنان زنده است! +عکس

وضعیت وخیم سرباز پلیسی که گلویش را در کرمان بریدند

قاتل ندای 7 ساله به زودی در ملا عام اعدام خواهد شد

این پدر و پسر در تهران آدمخواری کردند / بقیه جسد کجاست؟! + عکس

سارا 19 ساله در مراسم جشن توسط 5 مرد شوم آزار دید

فوری/ نیسان آبی به داد بازیکنان استقلال در اتوبان قم رسید / آن ها سرگردان مانده بودند! + تصاویر

فوری / سقوط مرگبار هواپیمای پرواز خارجی

عاطفه 10 ساله در خانه مادر و زن همسایه را در شرایط ناجوری دید /فرار این دختر فاش کرد

آخرین خبر درباره قتل سروش محمودی و مجید کیهان در کانادا + عکس

عاقبت سیاه عشق دختر لیسانسیه به خواننده بی اخلاق پاپ ایرانی

دومین اصغر قاتل در شیراز اعدام شد

بلای وحشتناکی که رمال بر سر پسر مجرد برای بخت گشایی آورد! + عکس

انتقام عجیب مرد پولدار از همسایه / آوازهای شبانه 20 مرد افغان در یک برج لوکس شمال تهران!

«معصومه» دختر بیگناه تبریزی در تهران / بی رحم ترین خواستگار به زودی محاکمه می شود + عکس

تجاوز کارمند شیطان صفت به 2 زن که همکارش بودند+عکس

 

آیا این خبر مفید بود؟