به گزارش گروه جنایی رکنا، خبرنگار ما از شیراز گزارش می‌دهد:  محاکمه «محمدهادی. م» قاتل The Murderer که به‌نام دومین اصغر قاتل معروف شده است در شیراز خاتمه یافت. در سراسر روزهایی که محاکمه این قاتل جریان داشت عده‌ کثیری از مردم شیراز برای دیدن این قاتل خونخوار و مشاهده جریان محاکمه او در جلسه دادگاه حضور یافتند.

دادگستری شیراز بعد از محاکمه سیف‌القلم مرد خونخواری که 12 زن را 20 سال قبل در شیراز مسموم کرد دومین بار است که با یک قاتل دیگر که مدار اعمال او روی مسائل جنسی و شهوانی دور می‌زده روبه‌رو شده است.

سابقه جنایت‌های محمدهادی از این قرار است؛ اواخر اسفند ماه سال گذشته در شهر شیراز واقعه‌ای برای یک فقیر و تهیدست رخ داد که از همان موقع دهان به‌دهان گشت و هر کسی در این مورد اظهارنظر می‌داشت ولی آنچه بود برای مامورین انتظامی نکته جالبی بود که نمی‌توانست از آن صرف‌نظر کنند و به‌دقت در تعقیب قضیه بودند. موضوع این بود که روز 28 اسفند طفل 9 ساله‌ای به نام مسعود شاگرد کلاس دوم دبستان (زند) مفقود شده بود و چند روز بعد در 9 کیلومتری شهر جنازه طفل در حالی که سر از بدنش جدا شده بود، در گودالی به‌دست آمد.
مامورین درصدد دستگیری قاتل و تعقیب موضوع برآمدند و پس از تحقیقات زیاد بالاخره سراغ شاگردان مدارس زند و همکلاسی‌های (مسعود) رفتند و از آنها به تحقیق پرداختند تا این‌که یکی از آنها می‌گوید من آن روز مسعود را دیدم که همراه آقای محمد هادی به گردش می‌رفتند.
مامورین برای دستگیری محمدهادی مشغول کاوش و جستجو می‌شوند و از طرفی در شهر شایع می‌گردد که جنازه مفقود شده روز آخر را با محمدهادی بود و مامورین درصدد تعقیب او هستند در همین هنگام آقای حبیب راننده تاکسی که از جریان اطلاع داشته و محمدهادی را هم می‌شناخته در نقطه‌ای از شهر محمدهادی را می‌بیند چون از تعقیب مامورین برای دستگیری محمدهادی اطلاع داشته است از تاکسی پیاده شده و با محمدهادی گرم می‌گیرد و او را سوار تاکسی نموده و به کلانتری می‌برد.

در کلانتری بازپرسی از محمدهادی شروع می‌شود ولی او در ابتدا انکار می‌کند و پس از آن‌که مامورین دلایل کافی برای او می‌آورند به‌جرم خود اعتراف نموده و چگونگی قتل Murder (مسعود) را شرح می‌دهد. در اثنای بازجویی از محمدهادی خانواده دیگری به شهربانی مراجعه نموده و اظهار می‌دارند که فرزند ده ساله آنها به‌نام رضا یکسال قبل مفقود گردیده و تابه‌حال اثری از او نیست. مامورین به تحقیق از محمد هادی می‌پردازند و پس از چند جلسه معلوم می‌شود طفل مزبور را هم این مرد اغفال نموده و به خارج شهر برده و پس از تجاوز Rape او را هم به سرنوشت مسعود دچار کرده است و ضمن بازجویی از محمدهادی معلوم می‌شود که قبل از رضا، طفل دیگری به نام نوازاله بسن 9 ساله را با خود به خارج شهر برده و به‌قتل رسانده است. در این مدت محاکمه (محمدهادی) که شغل او دبیر دبیرستان‌های شیراز بود در دادگستری ادامه داشت و مردم شیراز که نام او را علی‌اصغر قاتل ثانی گذاشته بودند با بی‌صبری انتظار ختم محاکمه و رای آن را درباره این جانی خطرناک داشتند.
محمدهادی ضمن محاکمات اعتراف کرده که فقط با رضا عمل منافی عفت انجام داده و به دو طفل دیگر موسوم به مسعود و نوازاله را فقط بقتل رسانیده است.
آخرین جلسه سری محاکمه محمدهادی با حضور 5 نفر اعضای عالی جنائی به ریاست آقای امین ریاست دادگستری استان و به وکالت آقای احمد نادری رئیس کانون وکلا در دادگاه جنایی تشکیل شد و به محاکمه پر سروصدای محمدهادی خاتمه داد. چون متهم به جرم Crimeخود اعتراف نموده بود دادگاه او را به 5 سال حبس برای آزار رضا ده سال و عمل منافی عفت با او و نوازاله و مسعود ده ساله به جرم آزار و قتل محکوم کرد. چون قاتل هر سه طفل بیگناه را به قتل رسانیده بود لذا از نظر قتل، محمدهادی را به اعدام execution محکوم ساخت.
بعد از ابلاغ حکم قاتل به تقاضای رسیدگی فرجامی نموده و پرونده او برای رسیدگی فرجامی به دیوانعالی کشور فرستاده خواهد شد. این حکم پس از تایید در شیراز اجرا شد.
روزنامه اطلاعات ـ هفتم تیر 1334برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

وضعیت وخیم سرباز پلیسی که گلویش را در کرمان بریدند

قاتل ندای 7 ساله به زودی در ملا عام اعدام خواهد شد

این پدر و پسر در تهران آدمخواری کردند / بقیه جسد کجاست؟! + عکس

سارا 19 ساله در مراسم جشن توسط 5 مرد شوم آزار دید

فوری/ نیسان آبی به داد بازیکنان استقلال در اتوبان قم رسید / آن ها سرگردان مانده بودند! + تصاویر

فوری / سقوط مرگبار هواپیمای پرواز خارجی

عاطفه 10 ساله در خانه مادر و زن همسایه را در شرایط ناجوری دید /فرار این دختر فاش کرد

آخرین خبر درباره قتل سروش محمودی و مجید کیهان در کانادا + عکس

عاقبت سیاه عشق دختر لیسانسیه به خواننده بی اخلاق پاپ ایرانی

بلای وحشتناکی که رمال بر سر پسر مجرد برای بخت گشایی آورد! + عکس

انتقام عجیب مرد پولدار از همسایه / آوازهای شبانه 20 مرد افغان در یک برج لوکس شمال تهران!

«معصومه» دختر بیگناه تبریزی در تهران / بی رحم ترین خواستگار به زودی محاکمه می شود + عکس

تجاوز کارمند شیطان صفت به 2 زن که همکارش بودند+عکس

آیا این خبر مفید بود؟