زن جوان، نگران و مضطرب وارد اتاق شد. خودش را «زیبا» معرفی کرد وبعد هم روی صندلی نشست وگفت: «سه روز است که آواره خیابان‌ها هستم کمک ام کنید....

15 سال قبل با «حامد» ازدواج کردم. به دلیل مشکلات همسرم، در این سال‌ها صاحب فرزند نشدیم. اما من عاشقانه او را دوست داشتم و حاضر نبودم از او جدا شوم. درتمام این سالها حرف و حدیث‌های زیادی شنیدم و بخاطر عشقم همه را به جان خریدم و سر زندگی‌ام ماندم...

اما از اواسط سال گذشته زندگی مان یکباره به هم ریخت. «حامد» دیگر آن آدم سابق نبود. اخلاق و رفتارش به کلی تغییر کرده بود. مدام از رفتارهایم ایراد می‌گرفت و اصرار داشت که مرا بیمارروانی جلوه دهد. چند باری علت رفتارهایش را پرسیدم اما هر باربه بهانه‌ای طفره می‌رفت. حتی یک بار خواست مرا به بیمارستان اعصاب و روان بفرستد که مقاومت کردم و موضوع را با خانواده‌ام در میان گذاشتم. اما بعد از مدتی فهمیدم که او با پرداخت پول به برادرهایم با آنها هم تبانی کرده و حتی در خانه پدرم هم امنیت ندارم. چند روز بعد هم چند نفری مرا به بیمارستان اعصاب و روان بردند و بستری‌ام کردند. البته خدا با من بود که 3 پرستار مهربان وقتی فهمیدند مشکلی ندارم خیلی همکاری کردند و با هماهنگی مادرم مرخص شدم. از وقتی شوهرم از موضوع مطلع شده چند باری سعی کرده مرا به بیمارستان برگرداند. از ترسم سه روز است از خانه فرار Escape کرده‌ام وحالا در خانه یکی از دوستانم پنهان شده ام. هیچ پناهی ندارم و نمی‌دانم باید به کی پناه ببرم...»

لزوم تحقیقات پیش از ازدواج
افشاری، کارشناس ارشد روانشناسی «مرکز مشاوره آرامش»وابسته به پلیس Police اصفهان گفت: «یکی از مواردی که زوج‌ها می‌توانند زندگی سالم و بدون تنشی داشته باشند، فراگیری مهارت‌های ارتباطی مناسب است که متأسفانه این زوج مهارت‌های ارتباطی خوبی پیش از ازدواج نداشتند. بررسی‌های صورت گرفته نشان داد این زن و همسرش با وجود اختلاف‌های زیاد پای سفره عقد نشسته‌اند.این درحالی است که همواره تأکید می‌شود زوج‌ها می‌بایست قبل از ازدواج با دید باز و آگاهی با یکدیگر پیمان زناشویی ببندند تا در آینده یکدیگر را متهم نکنند.
یکی دیگر از مشکلات نیزبه ناآگاهی وناآشنایی زوجین درباره درست صحبت کردن بازمی گردد. این نکته سبب می‌شود آنها به جای رفتارهای مسالمت‌آمیز یکدیگر را متهم کرده و تنها با زبان زور صحبت کنند.و...»برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

تجاوز به دختر دانشجو شهرستانی در خانه استاد مجرد

شکنجه های وحشتناک مرد میوه فروش در مقابل چشمان زن خائن / این دو ارتباط شیطانی داشتند

پروازهای نـاتمام آسمان ایران

نقشه دزدیدن 100 هزار دلار توسط دکتر فرید بیمارستان شیراز!

دلیل عدم انتشار عکس سوختگی همایون شهنواز روی تخت بیمارستان

شگرد کثیف راننده شیطان صفت برای آزار زنان مسافر تهرانی

35 زن و دختر هنگام ورود به ورزشگاه آزادی در لباس پسرانه شناسایی شدند!

عشق ممنوعه کوروش به زن همسایه در خانه مجردی / او زیبا بود و بد لباس می پوشید!

بلایی شومی که خواستگاری با کت خاکستری بر سر رقیه آورد!

این مرد 7 پلیس و بسیجی را در زاهدان به شهادت رسانده است

زن همسایه با لباس نامناسب مقابل پنجره می آمد و برای برادرم حرکات عجیب می کرد! + عکس

فیلم لحظه خودکشی 2 دختر دبیرستانی از پل کابلی تبریز + عکس و جزئیات

 

آیا این خبر مفید بود؟