ساعت 8‌صبح چهارم مهر‌سال‌1393 بود که مأموران کلانتری 109‌بهارستان از آتش‌سوزی خانه قدیمی در محله بهارستان با خبر و راهی محل شدند. محل حادثه Incident واحد مسکونی از یک ساختمان قدیمی سه‌طبقه‌ای بود که مأموران پس از خاموش شدن آتش داخل پذیرایی با جسد سوخته شده زن 39‌ساله‌ای به نام مهتاب روبه‌رو شدند. بررسی‌های مأموران نشان داد شوهر این زن که حامد نام دارد زمان حادثه برای انجام کاری به بیرون از تهران رفته است و فرزندش نیز در خانه نبوده و از سوی دیگر مشخص شد در طبقات بالایی این ساختمان قدیمی خواهر شوهر و مادر شوهر مهتاب زندگی می‌کنند. 
پس از اعلام این خبر بازپرس ویژه قتل Murder دادسرای امور جنایی تهران در رأس تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل به تحقیق پرداختند. نخستین معاینات پزشکی نشان داد زن جوان قبل از آتش‌سوزی با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده و قاتل The Murdererیا قاتلان پس از قتل، خانه وی را به آتش کشیده‌اند تا مأموران پلیس را فریب دهند. با مشخص شدن علت اصلی مرگ مهتاب پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد و تیمی از کارآگاهان مبارزه با قتل پلیس آگاهی تحقیقات خود را برای شناسایی عامل یا عاملان حادثه آغاز کردند. 

شناسایی رد پای هووی حسود 
همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه مأموران به بررسی فیلم دروبین‌های مداربسته نزدیک محل حادثه پرداختند که مشخص شد لحظاتی قبل از حادثه دروبین‌های مداربسته چهره زن جوانی را ضبط کرده که از محل حادثه خارج شده است. بررسی‌های مأموران نشان داد زن جوان که پری نام دارد، هووی مقتول است که مدتی قبل به عقد موقت شوهر وی در آمده است. 

اعتراف به قتل مهتاب 
بنابراین مأموران پلیس، پری را به عنوان مظنون حادثه بازداشت کردند. متهم در بازجویی‌ها به قتل مهتاب اعتراف کرد و مدعی شد که به خاطر حسادت هوواش را به قتل رسانده است. وی در شرح حادثه گفت: من عاشق شوهر مهتاب بودم. در واقع از 15‌سال قبل به او علاقه داشتم، اما آن زمان مجبور شدم با مرد دیگری ازدواج کنم تا اینکه از شوهرم طلاق گرفتم و به عقد موقت حامد در آمدم. من همیشه به زندگی مهتاب حسادت می‌کردم. آرام و قرار نداشتم و منتظر بودم تا از او انتقام بگیرم تا اینکه شب قبل از حادثه کلید خانه مقتول را از خانه خواهر شوهرم برداشتم و صبح روز حادثه به خانه او رفتم. ما با هم درگیر شدیم که با ضربات چاقو او را به قتل رساندم و بعد با مواد اشتعال‌زایی که با خودم برده بودم خانه را به آتش کشیدم تا اثری از جنایت باقی‌نماند و سپس از آنجا فرار Escape کردم. 

اظهارات متناقض متهم 
متهم در ادامه تحقیقات ادعای دیگری را مطرح کرد و مدعی شد که به خاطر حسادت هوواش را نکشته است. وی گفت: مدتی بود شوهرم به مهتاب مشکوک بود. روز حادثه از من خواسته بود به خانه مهتاب بروم و شماره پلاک خودرواش را بردارم. وقتی به خانه‌اش رفتم با یکدیگر درگیر شدیم. من به او حسادت و انگیزه قتل هم نداشتم و این حادثه به صورت اتفاقی رخ داد. 
متهم پس از تحقیقات تکمیلی و بازسازی صحنه جرم Crime در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد. 

انکار قتل در دادگاه 
متهم در دادگاه مقابل هیئت قضایی قتل مهتاب را انکار کرد و در ادعایی گفت: روز حادثه دندان درد شدیدی داشتم و به همین دلیل ساعت 6 صبح از خانه‌ام بیرون آمدم تا به مطب دندانپزشکی بروم. وقتی به مطب رفتم دکتر نبود که تصمیم گرفتم به خانه مهتاب بروم و طبق خواسته شوهرم شماره پلاک خودرواش را بردارم. من به خانه‌اش رفتم و شماره پلاک را برداشتم و بیرون آمدم تا اینکه ساعتی بعد خواهر شوهرم با من تماس گرفت و گفت خانه مهتاب آتش گرفته است. سپس من با آژانس به محل حادثه رفتم که متوجه شدم مهتاب به قتل رسیده است. 
در حالی که متهم در جلسه دادگاه قتل را انکار کرد اولیای‌دم برای پری درخواست قصاص دادند. هیئت قضایی هم پس از مشورت پری را به اتهام قتل عمد به قصاص محکوم کردند. چند روز قبل رأی دادگاه پس از تأیید در یکی از شعبه‌های دیوان عالی کشور برای سیر مراحل اجرای حکم به دادسرای امور جنایی فرستاده شد. بدین ترتیب زن جوانی که به خاطر حسادت مرتکب قتل هوواش شده بود به طناب دار نزدیک شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید. 

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

فوری / 2 دختر دبیرستانی در پل کابلی تبریز خودکشی کردند + عکس

راز عجیب گذرنامه های برزیلی رهبران کره شمالی فاش شد / آنها شهروند عادی برزیل بودند؟ + عکس های محرمانه

درخواست عجیب 2 موتورسوار از زائر امام رضا(ع)

فیلم لحظه کشف جسد یک مرد در کانال آب هفت‌ تپه + عکس

من 4 شبانه روز اسیر 4 مرد خشن در خانه مخروبه بودم!

قطع شدن 2 پای مامور پلیس وظیفه شناس در قطار تهران - اهواز + عکس تکان دهنده

شکایت عجیب 2 دختر از مربی معروف

ارتباط شیطانی ام را با کامران، تا جایی پیش رفت که او دزدکی شب ها به خانه ام می آمد!

دختری که قبل از عروسی باردار شد و به دروغ گفت مرا دزدید بودند!

ارتباط غیراخلاقی شوهر کارداشیان با یک زن جوان لو رفت! + عکس

فیلم گفتگو با اعدامی که قبل از دفن شدن زنده شد

فیلم گفتگو با قاضی باردار اجرای احکام دادسرای تهران که توسط یک مرد چاقو خورد!

دختری که قبل از عروسی باردار شد و به دروغ گفت مرا دزدید بودند!

ارتباط شیطانی فروشنده دختر و پسر در یک مجتمع تجاری / فریادهای دختری که همه چیزش را باخت!

ارتباط حرام با دختر دانشجو در خانه مجردی / با پسرها سرکش شده بودم!

آیدا دو بار طلاق گرفت و بعد از خودکشی باز سر قرار شیطانی رفت!

آیا این خبر مفید بود؟