به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، چند ماه پیش از طریق شیرین یکی از همکلاسی هایم با امیر آشنا شدم، شیرین که خودش با او رابطه دوستی داشت مدام از مهربانی و محبت های او تعریف می کرد، با صحبت های دوستم کم کم من هم کنجکاو شدم که او را ببینم و با او دوست شوم.
امیر اول خیلی با محبت و مهربان بود، به طوری که کاملاً به او اعتماد کردم. تا اینکه یک بار از من خواست تا عکس هایم را برایش تلگرام Telegram کنم من هم با توجه به اعتمادی که به او داشتم عکس های بدون حجاب و تقریباً با لباس باز را برای او فرستادم، چند روز بعد از ارسال عکس ها اخلاق و رفتار امیر عوض شد و گفت اگر به خواسته اش تن ندهم عکس هایی که برایش ارسال کردم را به پدرم نشان می دهد.
پدرم آدم فوق العاده عصبی و پرخاشگری بود و رابطه من با او اصلاً صمیمی نبود، نمی دانم اگر این موضوع را بفهمد چه بلایی برسرم می آورد.
تازه فهمیدم که آشنایی من با امیر و ارسال عکس ها برای او هم نقشه شیرین بوده و او بود که مرا در دام این پسر شیطان Evil صفت انداخت و حالا نمی دانم با این بلایی که برسرم آمده باید چکار کنم.
با اظهارات این دختر 15 ساله، پرونده ای در پلیس Police فتا تشکیل و نسبت به دستگیری و برخورد با پسری که از این دختر قصد اخاذی داشت اقدام شد، همچنین آموزش های مهارت زندگی به ویژه مهارت خود آگاهی، مهارت جرأت ورزی و مهارت حل مساله به وی ارائه و در زمینه دوست یابی و رعایت حد و حدود در دوستی ها راهنمایی لازم انجام و طی جلسه ای با حضور خانواده این دختر نسبت به بهبود رفتار بین فردی اعضای خانواده و بهبود رابطه دختر با پدرش اقدام شد.
خانم لطفی کارشناس ارشد روانشناسی و مشاوره مرکز مشاوره آرامش در خصوص این پرونده گفت: معمولاً نوجوانان درانتخاب دوست به شیوه احساسی و هیجانی عمل می کنند، در نوجوان مذکور هم می بینیم که دوستی هایش براساس هیجانات لحظه ای انجام شده و چنین دوستی ای همان طور که از عواقب آن پیداست خالی از اندیشه و تعقل است و دختران به شدت در دام چنین دوستی هایی می افتند چرا که به دنبال دریافت عواطف، مهربانی و احساسات هستند.
وی عدم اعتماد به نفس، عدم عزت نفس و نداشتن مهارت جرأت ورزی را از جمله عوامل موثر در مورد رخ دادن حادثه Incident مذکور برای این دختر نوجوان ذکر کرد و اظهار داشت: علاوه بر این عدم ارتباط صمیمی دختر با پدرش و پرخاشگری پدر و همچنین روابط سرد والدین نسبت به یکدیگر باعث شده که وی به دوستی با افراد غریبه و اعتماد بی جا به آنان رو آورد.
لطفی، به تاثیر شبکه های ماهواره ای و شبکه های اجتماعی در عادی جلوه دادن روابط نا مشروع بین دختر و پسر اشاره کرد و گفت: متاسفانه بسیاری از ارزش های دینی و فرهنگی جامعه ما تحت تاثیر فرهنگ غلط کشورهای بیگانه قرار گرفته تا جائی که بسیاری از ضد ارزش ها اکنون در بین نوجوانان ارزش تلقی می شود.
کارشناس مرکز مشاوره آرامش گفت: داستانی که از نظرتان گذشت درس عبرتی است برای همه والدینی که دارای دختران نوجوان هستند و با توجه به اینکه در این سن دختران نیاز به برقراری ارتباط عاطفی با جنس مخالف دارند می بایست که والدین بیشتر مراقب آنها بوده و فرزندانشان را از عواقب و پیامدهای دوستی های بی حدو مرز و غیر مشروع با جنس مخالف آگاه کرده و با رفتارهای نامناسب باعث گرایش آنان به این سمت و سو نشوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

خانم مهندس وقتی سوار ماشین رحمت شد نمی دانست او بدنش را می خواهد و...!

وقتی همسر مرد جواهر فروش به خانه رسید زن غریبه ای را در شرایط بدی دید.. +عکس

سارو قهرمانی کیست؟!پیک موتوری محجوب چطور عضو مسلح گروهک کومله بود؟+ فیلم اظهارات پدر سارو و عکس های عجیب

حکم قصاص عامل مرگ بنیتا کوچولو قطعی شد/دیوان حکم همدست این مرد را تایید نکرد + عکس

این دو پسر را می شناسید؟/آنها شهر تهران رابه هم ریختند!+عکس بدون پوشش

نقشه کثیف زن فریبکار برای فوتبالیست مشهور +عکس

چینی ها به دنبال سوختن نفتکش بودند نه خاموش کردن آن!

مچاله شدن پراید زیر جرثقیل در سعادت‌آباد تهران + تصاویر عجیب

شلیک مرگ به راننده بنز که افسر پلیس را زیر گرفت + فیلم تکاندهنده

خانم مجری سرشناس بدجوری جلوی دوربین زمین خورد ! + فیلم

بلای شوم دندانپزشک خوزستانی بر سر بیمارانش !

نفتکش سانچی غرق شد و امید خانواده ها را با خود زیر آب برد! + تصاویری از حال و هوای غمبار خانواده‌ها

تروریست سابقه دار در سنندج کشته شد / او ربطی به دستگیرشدگان ناآرامی ندارد

علت تصادف و غرق شدن نفت‌کش ایرانی از قول یک روزنامه آمریکایی

عاملان قتل فجیع صادق برمکی جوان مهابادی به زودی محاکمه می‌شوند

تصاویر لحظه پلمپ محل جعبه سیاه نفتکش ایرانی و تحویل جسد دو دریانورد

قاسم مرا در اختیار دوست مستش گذاشت و ..! / از این دختر فیلم سیاه گرفته بودند!

ارتباط شوم ناصر با زن جوان در کنار دریای خزر رخ داد / این زن 6 ماهه باردار بود که ..! / مادر بی رحم دستور قتل امیر علی پسرش را صادر کرد + فیلم

آیا این خبر مفید بود؟