تحقیقات درباره این جنایت Crime زمانی در دستور کار کارآگاهان جنایی استان فارس قرار گرفت که به آنها خبر دادند جوانی به نام نادر بر اثر اصابت گلوله در بیمارستان جان باخته است. وقتی مأموران در مرکز درمانی حاضر شدند، پی بردند گلوله به سر این جوان برخورد کرده و او به ‌علت خون‌ریزی شدید جانش را از دست داده است. اعضای خانواده نادر که در بیمارستان حضور داشتند، تحت بازجویی قرار گرفتند و گفتند: نادر برای انجام کاری از خانه خارج شد و قرار بود زود برگردد، اما هرچه منتظرش ماندیم خبری از او نشد، به‌همین‌دلیل درحالی‌که نگران شده بودیم، به خیابان رفتیم و به جست‌وجو پرداختیم تا اینکه فهمیدیم نادر تیر خورده و به بیمارستان منتقل شده است. ما هم سراسیمه خودمان را به اینجا رساندیم و پزشکان خبر دادند با وجود اینکه تمام تلاششان را به کار گرفته‌اند، او جانش را از دست داد».
بازجویی از شاهدان، اقدام بعدی پلیس Police بود، اما این افراد حرفی که بتواند گرهی از این پرونده را باز کند و به شناسایی هویت قاتل The Murdererبینجامد به زبان نیاوردند و اظهاراتشان کلی و گنگ بود. در این میان افسران جنایی این فرضیه را مطرح کردند که قاتل از قبل با نادر خصومت داشته و با برنامه‌ریزی دست به این جنایت زده است. به‌این‌ترتیب خانواده مقتول بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفتند تا مشخص شود نادر با چه افرادی اختلاف داشته ‌است. آنها در این مرحله گفتند مقتول از اختلافاتی با مردی به نام کاوه سخن گفته بود.
این‌گونه بود که نام کاوه به‌عنوان مظنون اصلی پرونده ثبت و تلاش برای دستگیری او آغاز شد. این مرد از زمان وقوع جنایت خانه‌اش را ترک کرده و به مکان نامعلومی رفته بود، به همین سبب کارآگاهان جست‌وجوی وسیعی را برای یافتن او آغاز کردند و بالاخره توانستند این فرد را بازداشت کنند، اما کاوه هنگامی که پشت میز بازجویی نشست، گفت بی‌گناه است و درباره قتل Murder نادر هیچ اطلاعاتی ندارد.
این ادعای او خلاف‌واقع به‌ نظر می‌رسید. خصومت قبلی این مرد با مقتول و فرارش بعد از وقوع جنایت دو مدرکی بود که می‌توانست علیه متهم به کار برود. بازجویی‌ها از کاوه با استناد به همین مدارک پیگیری شد و او بالاخره درحالی‌که در بن‌بست قرار گرفته بود لب به اعتراف گشود.
او گفت:«نادر را من کشته‌ام». متهم بعد از آنکه این جمله را به زبان آورد، به تشریح جزئیات جنایت پرداخت و گفت: «ما از مدتی قبل با هم دچار اختلاف شدیم. اختلافمان قابل‌حل نبود و هرروز شدیدتر می‌شد. از او کینه به دل گرفته بودم و می‌خواستم هرطور که شده، او را از سر راه بردارم، به همین دلیل نقشه قتل را کشیدم».
متهم در ادامه اعترافاتش گفت: «سلاحی را تهیه کردم و روز حادثه Incident مقابل خانه نادر کشیک دادم تا از منزل خارج شود. بعد از آن مدتی او را تعقیب کردم تا به محلی خلوت و تاریک رسید. وقتی فرصت را برای اجرای نقشه‌ام مناسب دیدم، به‌ طرفش شلیک کردم و به‌سرعت پا به فرار Escape گذاشتم. کسی چهره مرا ندیده بود، برای همین گمان نمی‌کردم هرگز شناسایی و دستگیر شوم».
متهم بعد از اعتراف به جرمش به مرجع قضائی معرفی و با دستور بازپرس پرونده روانه زندان Prison شد تا تحقیقات از او برای افشای دقیق انگیزه قتل و جزئیات دیگر واقعه ادامه یابد و پرونده تکمیل شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

ازدواج 2 پسر جوان با یکدیگر در مکه + فیلم و عکس جشن عروسی

پس از کشتن میلاد یک شب در دفتر کار با مادرش تنها شدم و از او درخواست ارتباط شیطانی کردم که ..! +عکس

مهران خیلی شیک با ماشین لوکس سر قرار آمد و من نفهمیدم چه کنم تا اینکه..!

شوهرم را تعقیب کردم و وقتی با عالیه 21 ساله در یک خانه تنها بودند با پلیس به آنجا رفتم و ..!

اقدام بی رحمانه یک جوان با دو توله سگ + فیلم 16+

اعتراف مدیر شرکت به قتل خانم مهندس در ساری / پروانه را به باغ بردم و ..! + عکس

٧ روز بی‌تابی برای گمشدگان دریا / گفتگو با خانواده های منتظر ملوانان گرفتار در نفتکش ایرانی +فیلم و عکس

قتل ‌یک زن و 3 دخترش در آرامستان کرمانشاه / شاهدان قتل عام چه گفتند؟ +عکس

شوهرم با نقشه شوم و کثیفی دوستش را وارد زندگی ما کرد و ...

پشت پرده قتل عام 4 زن در آرامستان کرمانشاه +عکس

برملا شدن راز ربودن دختر جوان و سگ‌ پاکوتاه از میدان آزادی تهران +عکس

تجاوز به زن شوهردار و تهدید به ارتباط شیطانی با تهیه فیلم

آیا این خبر مفید بود؟