به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، رسیدگی به این پرونده از بیست و هفتم شهریور سال 95 به دنبال پیدا شدن جنازه خونین یک پسر 20 ساله در اتاقک نگهبانی یک کارگاه رویه کوبی مبل در دماوند در دستور کار پلیس Police قرار گرفت.
شواهد نشان می داد قربانی جنایت Crime سعید نام دارد که بر اثر اصابت جسم سخت به سرش جان سپرده است. پلیس به بررسی پرداخت و دریافت این پسر برای دیدن دوستش امین به اتاقک نگهبانی آمده بود و همزمان با این ماجرا امین به طرز مرموزی ناپدید شده است. فرضیه دست داشتن امین در جنایت قوت گرفته بود که 20 روز بعد این پسر 18ساله به پلیس آگاهی رفت و تسلیم پلیس شد.
وی در بازجویی ها به قتل Murder اعتراف کرد و گفت: سعید را کشتم چون 5سال قبل در یک خوابگاه مرا آزار داده بود.
این پسر دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. در این جلسه که به ریاست قاضی Judge محسن زالی بوئینی و با حضور یک مستشار تشکیل شد اولیای دم برای وی حکم قصاص خواستند.
سپس امین به تشریح جزییات ماجرا پرداخت وی گفت: من اهل یکی از روستاهای شیروان هستم وتا پنجم ابتدایی بیشتر درس نخوانده بودم که 5 سال قبل از این ماجرا به تهران آمدم و در یک خوابگاه مشغول به تحصیل شدم.
سعید هم که اهل یکی از روستاهای شیروان بود همراه دوستانش به آنجا آمده بود. او دوسال از من بزرگتر بود که یک شب در خوابگاه مرا آزار داد. او این ماجرا را برای سایر دوستانم گفت و آبرویم را برده بود ولی من از او می ترسیدم و به همین خاطر سکوت کرده بودم.
این متهم ادامه داد: 5 سال از این ماجرا گذشته بود و من تحت تاثیر این موضوع به افسردگی مبتلا شده بودم. یکی از دوستانم می گفت سعید همه جا آبرویم را برده است. دیگر تحمل این زندگی را نداشتم که به فکر انتقام جویی افتادم. من که در این مدت در کارگاه رویه کوبی مبل کار می کردم از طریق دوستانم شماره تلفن سعید را پیدا کردم و با او تماس گرفتم اما خودم را یکی از دوستان قدیمی‌اش جا زدم .
وی ادامه داد: با او قرار گذاشتم، اما وقتی سعید سر قرار آمد مرا نشناخت و گفت در این سالها چهره ام تغییر کرده است. برادر سعید هم همراه ما بود اما بعد از دقایقی ما را ترک کرد.من سر صحبت را با او باز کردم.او از خاطرات دوران خوابگاه به من گفت و توضیح داد که در آن سالها یکی از بچه ها را در سرویس بهداشتی و دیگری را به نام امین داخل اتاق آزار داده است، شوکه شدم. اشک در چشمانم جمع شد اما باز هم سکوت کردم. صبح روز بعد او را به اتاقک نگهبانی ام در کارگاه دعوت کردم. ما با هم قلیان کشیدیم. هندوانه آورده بودم که او یکباره چاقو را از داخل سینی برداشت و به من حمله کرد. قصد آزار مرا داشت که با میله ای به سرش زدم و فرار Escape کردم. اما دقایقی بعد به خاطر آوردم که گوشی موبایلم را جا گذاشته ام. من به آنجا برگشتم و چند عکس از جنازه انداختم. همان لحظه احساس کردم عقده های چند ساله ام باز شده و به آرامش رسیده ام.
عکس های جنازه را از طریق تلگرام Telegram برای یک از دوستانم که ماجرای زندگی ام را می دانست ارسال کردم و گریختم.
این متهم ادامه داد: سعید زندگی ام را تباه کرده بود. پدرم از سالها قبل معتاد Addicted بود و من از کودکی شیره می کشیدم اما بعد از این ماجرا به دام اعتیاد شیشه افتادم. حالا هم به افسردگی شدید مبتلا هستم و بسیاری از خاطرات گذشته ام را فراموش کرده ام.
سپس وکیل وی به دفاع پرداخت و از قضات دادگاه خواست تا موکلش برای بررسی دوباره وضعیت روانی اش به کمیسیون پزشکی قانونی معرفی شود.
در پایان این جلسه و با درخواست این وکیل مدافع هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

سمیه زن دوستم بود/ هر روز با او ارتباط پنهانی داشتم تا اینکه ..!+عکس

دلایل دروغ بودن خبر اعطای درجه سپهبدی به حاج قاسم سلیمانی

اشکهای 2 جوان شیطان صفت هنگامی که به یاد التماس های زن شوهردار افتادند +فیلم گفتگو و عکس

قرار بود با پرویز در مورد ازدواج حرف بزنیم ولی دو دوستش هم آمدند و ..!

40 روز بعد بر مزار اهورا چه گذشت؟

همه حاشیه های خانم بازیگر و همسر جنجالی اش / از پرونده مالی تا زندانی شدن شوهر

وسوسه های شوم سمیه کاری کرد که سعید شوهر او را به دره پرت کند+عکس

راز 2 زن خیابانی که 3 جوان را در خلوتگاه خود گیر انداخته بودند!

اعتراف به تجاوز وحشیانه به دختر 18 ساله پشت یخچال آشپزخانه + عکس

تجاوز به دختر جوان و زن شوهر دار توسط 2 پراید سوار در اتوبان آزادگان + عکس

مرگ وحشتناک میهمانان عروسی در کانال آب پارس آباد + عکس

آیا این خبر مفید بود؟