به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرتیپ قادر کریمی رییس پلیس Police استان خراسان رضوی با اعلام این خبر گفت: روز گذشته ماموران پلیس تربت جام در جریان ربوده شدن جوان 17 ساله ای به نام دانیال قرار گرفتند و با توجه به حساس بودن موضوع تیمی از ماموران پلیس آگاهی با هدایت سرهنگ کیانی رییس پلیس شهرستان تربت جام برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند.
سرتیپ کریمی افزود: کارآگاهاان با اقدامات فنی و اطلاعاتی خیلی زود یکی از اعضای این باند آدم ربایی که جوان 22 ساله ای است را شناسایی کردند و در اقدامی غافلگیرانه این جوان دستگیر شد.
وی ادامه اداد: متهم پس از اینکه در برابر مدارک و شواهد پلیسی قرار گرفته به ناچار دو همدست دیگرش را لو داد و ادعا کرد که نقشه آم ربایی را از چند روز قبل طراحی کرده بودیم و دانیال را که طعمه این نقشه بود را روز 30 آبان ماه در مسیر مدرسه اش ربودیم و در تماس با خانواده اش خواستار پرداخت 100 میلیون تومان در ازای آزادی Freedom فرزندشان کردیم.
رییس پلیس استان خراسان رضوی گفت: ماموران با توجه به اطلاعات به دست آمده دو متهم دیگر پرونده را شناسایی کردند و آدم ربایان وقتی پلیس را در یک قدمی خود دیدند پس از 10 ساعت از زمان آدم ربایی، گروگان hostage خود را رها کردند و پسر نوجوان به اغوش خانواده اش بازگشت.
سرهنگ قادر کریمی افزود: ماموران در گام بعدی موفق به دستگیری دومین عضو این باند آدم ربایی شدند اما سومین عضو این گروه موفق به فرار Escape شد.
دانیال 17 ساله طعمه گروگانگیران درباره جزئیات ربودنش به ماموران پلیس آگاهی تربت جام گفت: زمانیکه آدم ربایان مرا ربودند اقدام به بستن چشم هایم کرده و با اسلحه ای که در دست داشتند بارها مرا تهدید کردند و حتی برای ترساندن من اقدام به تیراندازی هوایی کردند.
سرتیپ کریمی گفت:با توجه به این اظهارات پسر نوجوان تحقیقات از دو متهم دستگیر شده وارد مرحله دیگری شد و آنها به ناچار اعتراف کردند که یک اسلحه کلت نیز در اختیار داشته اند که در این شاخه از تحقیقات، ردیابی های پلیسی برای دستگیری متهم و اسلحه کلت جنگی و همچنین کشف دیگر جرایم اعضای باند آدم ربایی مسلحانه ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

اقدام زشت مهران در یوتیوب برای اخاذی+ عکس

بلایی که 2 مرد بر سر بیوه 16 ساله در خانه باغ مرند آوردند / فریده چشمانش نیمه باز بود که..!

پدرم دوست داشت خواهرم مجرد بماند و من ..!

انگیزه مرموز قتل خبرنگار تازه داماد در تهران + عکس و جزئیات

قتل فریبا پس از آزاد شدن از زندان / پسری با موهای فرفری کجاست؟

دستگیری برادران دالتون در مشهد / آنها همیشه مسلح بودند!

حمله بی رحمانه جوان 32 ساله به 35 زن و دختر در خیابان های مشهد + عکس

وقتی به هوش آمد خودم را با یک زن در خانه تنها دیدم! / ناگفته های مرد اصفهانی از گرفتار شدن در تهران

وقتی سرزده به خانه رفتم فریبرز و زن غریبه را در وضعیت زننده ای دیدم و..!

با زن احمد ارتباط پنهانی داشتم / او را به باغ بردم و ..! / ادعای عجیب مجید در دادگاه تهران

پرونده سرقت های کثیف در سرپل ذهاب / دزدان به طلاهای جسد یک زن در زیرآوار هم رحم نکردند

انتقام هولناک راننده تاکسی از همسرش / او دختر و پسرش را به آتش کشید + عکس

آیا این خبر مفید بود؟