قتل هولناک سمیه 34 ساله به خاطر درخواست مهریه + عکس

ماجرای این جنایت Crime هولناک روز جمعه گذشته (هفدهم شهریور) هنگامی لو رفت که مردی با پلیس Police 110 تماس گرفت و از مرگ دلخراش زنی به نام سمیه خبر داد. در پی دریافت این خبر، بلافاصله ماموران کلانتری خواجه ربیع مشهد به آدرس اعلامی واقع در خیابان بهمن 26 اعزام شدند و با تایید درستی خبر، مراتب را به معاون دادستان و بازپرس ویژه جرایم خاص اطلاع دادند. دقایقی بعد با حضور قاضی Judge سیدجواد حسینی در محل وقوع جنایت، تحقیقات در منزل ویلایی 50 متری آغاز شد.
جسد زن 34 ساله به صورت نیمه نشسته در کنار پشتی منزل قرار داشت و آثار ضربات شیئی نوک تیز و جسمی سخت و آهنین بر روی سر و صورت و گلوی وی نمایان بود. پاره شدن بخشی از لباس ها و آثار دفاعی که روی ساعد و دستان مقتول وجود داشت، بیانگر آن بود که بین مقتول و قاتل The Murderer درگیری رخ داده است چرا که تکه های بشقاب شکسته و آثار خون روی میز تلویزیون و دیوار نیز این موضوع را تایید می کرد. در همین حال، جست و جوها برای یافتن سرنخی از عامل قتل Murder در حالی شروع شد که پسر 14 ساله مقتول به مقام قضایی گفت: پدر و مادرم با یکدیگر اختلاف داشتند، به همین خاطر من در منزل دایی ام بودم اما هرچه با تلفن مادرم تماس گرفتم کسی پاسخی نمی داد. 
وقتی خیلی نگران شدم به طرف منزلمان که در نزدیکی خانه دایی ام قرار دارد، حرکت کردم و با کلیدی که داشتم وارد منزل شدم اما با دیدن پیکر بی جان مادرم وحشت کردم و ماجرا را به دایی ام اطلاع دادم. در ادامه تحقیقات میدانی، از داخل اتاق خواب کوچک، پیراهن و شلوار مردانه ای پیدا شد که قطرات خون روی آن وجود داشت. وقتی پسر 14 ساله تایید کرد که لباس های خون آلود متعلق به پدرش است، این احتمال قوت گرفت که مرد 42 ساله به دلیل اختلافات خانوادگی همسرش را به قتل رسانده و متواری شده است.
بنابراین، قاضی حسینی دستور دستگیری متهم فراری را صادر کرد تا این که مرد 42 ساله در حالی که بیان می کرد دچار عذاب وجدان شده است، خود را به نیروهای کلانتری خواجه ربیع معرفی کرد.
متهم این پرونده جنایی که جواد نام دارد، صبح روز گذشته تحت الحفظ به شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد هدایت شد و در حضور قاضی «کاظم میرزایی» به ارتکاب قتل اقرار کرد. او در حالی که از وقوع این حادثه Incident پشیمان بود و چنین وانمود می کرد که همسرش را دوست داشته، در اولین جلسه بازپرسی به قاضی میرزایی گفت: اختلاف خانوادگی ما، از مدت ها قبل آغاز شده بود ولی این اختلاف ها از حدود سه ماه قبل شدت گرفت چرا که بعد از آن، همسرم مهریه اش را به اجرا گذاشت و زندگی را بر من تلخ کرد. با این وجود من او را دوست داشتم و نمی خواستم این حادثه رخ بدهد! 
تا این که شب جمعه گذشته (96.6.16) زمانی که همسرم به خانه آمد و پاسخ سربالا به من داد، عصبانی شدم و با یکدیگر به مشاجره پرداختیم. در همین حال او بشقابی را به سوی من پرت کرد و من هم با چاقوی میوه خوری ضربه ای به گردنش زدم که تیغه آن از آن سو بیرون آمد و در حالی که نمی فهمیدم چه می کنم با میله آهنی هم ضرباتی به سرش زدم. او دختر دایی ام بود و دو پسر چهار و 14 ساله داشتیم اما نمی دانم چرا این اتفاق افتاد!
به دستور قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، (قاضی ویژه قتل عمد) متهم با صدور قرار بازداشت موقت در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت تا تحقیقات بیشتری درباره چگونگی وقوع جنایت و همچنین انگیزه متهم از ارتکاب قتل انجام شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

* سیدخلیل سجادپور *

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

اولین عکس از جلسه محاکمه متهمان پرونده قتل بنیتا

اقدام هولناک مستـأجر شیطان صفت با دختر صاحبخانه + عکس

قاتل: اعدامم کنید وگرنه داعشی می‌شوم! + عکس دادگاه تهران

وقتی نسرین دختر بروجردی از اتوبوس جا ماند / جوش آمدن آب ماشین راز ابراهیم را لو داد

محاکمه پسر نماینده مجلس

قتل آتوسای 18 ساله در پارک طالقانی تهران + عکس

پزشک تبریزی محاکمه می شود + عکس

نقشه عامل قتل عام خیابان یخچال چه بود؟ + عکس و جزئیات

تیراندازی مرگبار پسر همسایه به دختر جوان خراسانی

2 دختر دانشجو در دام شیطانی 2 مامور پلیس ایتالیا

پرستو پس از چند روز ارتباط اش را با من به هم زد و سعید را سراغم فرستاد +عکس

فرار عجیب دختر15 ساله از اسارتگاه سه شیطان صفت +عکس

کشف جسد دخترگمشده پس از70 روز در رودخانه کلاردشت + عکس

حادثه هولناک برای موتورسوار / پرواز مرگبار + فیلم

آتش سوزی شبانه در محله بهارستان بالا +تصاویر

ازدواج عجیب عروس نیم متری با داماد غول پیکر + عکس های دیدنی

قتل هولناک در مراسم عروسی سرخس / داماد سیاهپوش شد

علت مرگ پدرخوانده حمید صفت مشخص شد +عکس

خانم معلم ایرانی هنگام مرگ درس عشق را معنا کرد +عکس

 

کدخبر: 303845 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟