پرونده کدخبر: 296282 ارسال پرینت 435

رکنا: فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به مجروح شدن یکی از ماموران پلیس شهر اصفهان توسط یک توزیع کننده مواد مخدر گفت: ضارب این مامور در عملیاتی چند ساعته شناسایی و دستگیر شد.

سردار مهدی معصوم بیگی در حاشیه عیادت از مامور مجروح شده در حادثه Incident درگیری با یکی از توزیع کنندگان مواد مخدر Drugs گفت: روز گذشته یکی از واحدهای گشتی فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان به منظور دستگیری یک توزیع کننده مواد مخدر به مخفیگاه وی اعزام می شود.

وی افزود: متهم که با مشاهده ماموران قصد فرار Escape داشت با مقاومت یکی از ماموران مواجه شده و با خودرو، وی را به شدت مجروح می کند.

معصوم بیگی با بیان اینکه اقدام شجاعانه این مامور پلیس Police باعث دستگیری یکی از توزیع کنندگان مهم و اصلی هروئین شد، گفت: رزمندگان جبهه امنیت با تمام وجود برای ایجاد آرامش جامعه تلاش می کنند.

فرمانده انتظامی اصفهان، حال عمومی این مامور پلیس را رضایت بخش عنوان کرد و از زحمات تیم پزشکی و پرستاری بیمارستان شهید آیت الله صدوقی و تلاش معاونت بهداد پلیس استان در درمان این مامور تقدیر و تشکر کرد.

سردار معصوم بیگی، وجود نیروهایی مومن، ولایی، شجاع، مخلص و فداکار را نعمتی بزرگ برای مجموعه انتظامی استان عنوان کرد و گفت: پلیس اصفهان به چنین نیروهایی افتخار می کند و تلاش آنان را در برقراری نظم و آرامش جامعه ارج می نهد.

فرمانده انتظامی استان، برخورد پلیس با قانون Law شکنان و توزیع کنندگان مواد مخدر در سطح محلات را سخت و کوبنده عنوان کرد و اظهار داشت: طرح امنیت محله محور از جمله طرح هایی است که با قوت و جدیت بیشتری دنبال خواهد شد و ماموران پلیس به افراد شرور ، توزیع کنندگان مواد مخدر و برهم زنندگان آرامش مردم اجازه عرض اندام نخواهند داد.

گفتنی است، سردار معصوم بیگی در دیدار و گفتگویی کوتاه با خانواده مامور مجروح، ضمن دلجویی از صبر و ایثار و از خودگذشتگی آنان در حمایت و پشتیبانی این مامور پلیس تقدیر کرد وبا بیان اینکه بخشی از موفقیت های پلیس نتیجه همراهی خانواده های ماموران پلیس است گفت: قطعاً بدون حمایت ، همراهی و پشتیبانی همسران و خانواده های گرامی نیروهای انتظامی این نیروها نمی توانند در انجام ماموریت های خود موفق شوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی رکنا را از دست ندهید:

حکم دادگاه برای زایمان جنجالی دختر 10 ساله +عکس

دستبرد 3 سارق شیک پوش به خانه کارشناس مشهور فوتبال در قیطریه+ عکس

بلای وحشتناکی که بر سر ندا قبل از جشن عروسی اش آمد

برادرم وقتی ارتباط عاشقانه فرانک و سعید را فهیمد مرا به باد کتک گرفت و ...

اعترافات پدرخوانده به تکه تکه کردن عروس داماد در خانه اش / سرها را با اره برقی جدا کردم ودر یوسف آباد رها کردم + عکس قاتل

عکس دلخراش از آزار کودک 18 ماه در کرمان / 14+

بلایی که 2 پسر نوجوان سر کنکوری های مشهد می آوردند

سناریوی وحشتناکی که برای 2 زن و یک دختر در ویلای ساحلی نوشهر رقم خورد + عکس

همسایه ها از شلیک های مرد عصبانی به عروس و داماد و صدای اره برقی گفتند و ... + فیلم و عکس

فائزه زن صیغه ای ام بود، او آبرویم را برد و من ... + عکس

فیلم صحنه ای دیدنی از دوئل تانک ارتش سوریه و ار پی جی داعش

حمله سرنشینان خودروی چری به یک راننده در خیابان ورزش شهرکرد / پلیس از مردم کمک خواست

عکس جسد 2 برادر زیر آب سد شهید عباسپور

عکس جسد سوخته قاتل فرمانده ارشد پلیس سراوان (+14)اخبار مرتبط

ارسال نظر