پرونده کدخبر: 290248 ارسال پرینت 6432

رکنا: ماموران پلیس هند با توجه به اقدام عجیب شبح آرایشگر که موهای زنان را هدف قرار می دهد عملیات ویژه را در دستور کار خود قرار داده اند.

پلیس هند عملیات گسترده‌ای برای شناسایی ودستگیری «شبح آرایشگر»آغازکرده است که تاکنون پس ازبیهوش کردن دست کم 50 زن ودختر، موهایشان را بریده وبا خود برده است.تاکنون بیش از ۵۰ زن در ایالت‌های «هاریانا» و «راجستان» در شمال هند اعلام کرده‌اند پس از بیهوشی غافلگیرکننده، موهای سرشان بریده شده است.سونیتا دوی، زن خانه دار ۵۳ ساله که ازاهالی منطقه «گورگان» ایالت هاریانا است دراین باره به پلیس Police گفته: پنجشبنه شب درخانه بودم که ناگهان نوری بسیار روشن چشمم را زد و بیهوشم کرد. یک ساعت بعد که به هوش آمدم، متوجه شدم موهایم بریده شده است.
من در طبقه همکف خانه بودم و وقتی که این حمله در ساعت ۲۱:۳۰ اتفاق افتاد، عروس و نوه‌ام در طبقه بالا بودند و نه چیزی دیدند و نه چیزی شنیدند.
زن نگون بخت که به دنبال این ماجرا شوکه شده می‌گوید: «پس از این واقعه هولناک نمی‌توانم بخوابم یا فکرم را متمرکز کنم. قبلاً در مورد وقوع چنین حوادثی در راجستان خبرهایی خوانده بودم اما هرگز فکر نمی‌کردم که برای خودم هم اتفاق بیفتد.
به گزارش رسانه‌ها، اخبارمربوط به سرقت Stealing موهای زنان در راجستان توسط «شبح آرایشگر» ازچندی قبل منتشر شد تا اینکه اخباری از وقوع حوادث Accidents مشابه در هاریانا و حتی دهلی، پایتخت هند هم گزارش شد.
ساعتی بعد و فقط چند متر دورتر از خانه سونیتا، زن دیگری هم به همین شیوه هدف حمله‌ای مشابه قرار گرفت و موهایش را از دست داد. اما این بار گزارش شده که مهاجم زن بوده است.
راویندار کومار، سخنگوی پلیس منطقه نیزگفت: تحقیقات گسترده‌ای درباره این پرونده آغازشده اما تاکنون در محل وقوع جرایم هیچ سرنخی پیدا نکرده‌ایم، آزمایش‌های پزشکی قربانیان هیچ چیز غیرطبیعی را نشان نمی‌دهد و هیچ‌کس هم چهره دقیق مهاجمان را ندیده است! برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی حوادث رکنا را از دست ندهید:

دست‌هایم را قطع کنید تا دزدی نکنم! / حکمی که دزد خانه های کرج برای مجازاتش خواست+عکس

دستگیری پزشک شیطان صفت با یک زن در اتاق معاینه مطب+عکس

شوهرم گاوهایش را بیشتر از من دوست دارد! / دختر تهرانی با دیدن یک سگ ازدواج کرد و حالا ... + عکس

اقدام زشت عروس مست در جشن عروسی با داماد +عکس

کشف اجساد دو پسر 16 ساله گمشده در یک گودال +عکس

وحشت زنان هندی از«شبح آرایشگر»‎ / مهاجم فقط سر زنان را می تراشد! + عکس

اجرای قتل فجیع مادر و نوزاد 11 ماهه در مشهد/ می خواستم پول بیمه عمر را بگیرم + عکس

گیتی از من خواست تا کتل ملتوف درست کنم تا شبها ستادها انتخاباتی را آتش بزنیم ... + فیلم

ارتباط شیطانی فریال زن بوکسور مشهور با بوکسور دیگر لو رفت و ... + عکس

عکس جسد زورگیر جوانی که هنگام فرار به طرز وحشتناکی جان باخت + عکس

مرگ دلخراش کودک 8 ماهه در گرمای 43 درجه / مادر کودک به خاطر دزدی از مادر شوهرش در زندان بود

عروس تنها به آتلیه رفت تا عکس ها را بگیرد که ...اخبار مرتبط

ارسال نظر