پرونده کدخبر: 282247 ارسال پرینت 1754

رکنا: شاید پدر و مادر آتنا دوست داشتند او روزی به جایی برسد که عکسش و نامش تبدیل به تیتر اصلی رسانه‌ها شود. شاید آن‌ها دوست داشتند آتنای کوچک آن‌ها وقتی بزرگ شد تبدیل به افتخار پارس آباد اردبیل شود. شاید آن‌ها هزار آرزو برای دختر ۷ ساله خود داشتند.

مصطفی داننده با این مقدمه در «عصرایران» نوشت: آتنا اما در ۷ سالگی ماند. آتنا تبدیل به تیتر اصلی رسانه‌ها شد. آتنا تبدیل به مشهور‌ترین پارس‌آبادی ایران شد. مرگ دردناک آتنا ایران را داغدار کرد.

آتنا اولین دختر یا کودکی نبود که در ایران و جهان قربانی این چنین جنایت‌هایی می‌شود؛ کودکانی که قربانی تجاوز Rape جنسی یا سرقت Stealing می‌شوند. فروردین ۹۵ بود که ستایش قریشی در ورامین، قربانی تجاوز جنسی شد. مرگ چنین کودکانی آن هم به خاطر امیال شیطانی برخی که نمی‌شود نام آنها را آدم گذاشت، قلب انسان را جریحه‌دار می‌کند. حضور گسترده مردم پارس‌آباد در تشییع پیکر دختر ۷ ساله نشان داغدار شدن کل شهر است.

شیطان‌صفت‌هایی مانند «شیطان‌صفت پارس‌آبادی» وجود دارند؛ کسانی که به خاطر چند النگو یا به خاطر افکار پلیدشان، دختر یا پسربچه‌ای را به قتل Murder می‌رسانند. دختر بچه‌هایی که بسیاری از انسان‌ها طاقت دیدن گریه آنها را ندارند چه برسد به ...

با وجود چنین شیطان‌صفت‌هایی که شاید در شهر تعدادشان به انگشتان یک دست هم نرسد، باید مواظب کودکان خود باشیم. برخی از پدر و مادر‌ها کودک را تنها به خرید می‌فرستند. کودک وقتی در کوچه در حال بازی است سری به او نمی‌زنند. برخی پدر و مادر‌ها به تمام همسایگان و آشنایان خود اعتماد می‌کنند و کودکان خود را به آنها می‌‍سپارند. نمی‌دانم فیلم «هیس! دختر‌ها فریاد نمی‌زنند» را دیده‌اید یا نه اما این فیلم به خوبی حکایت‌گر این داستان است؛ پدر و مادر دختری به کارگر خود اعتماد می‌کنند و کودک را به او می‌سپارند و آن شیطان‌صفت ...

کودک احتیاجی به انگشتر طلا، النگو یا گوشواره ندارد؛ به‌ویژه زمانی که در حال بازی با همسالان خود در خیابان است. این طلاها می‌تواند انسان‌ها را وسوسه کند. قتل بسیاری از کودکان همچون آتنا تنها به خاطر سرقت طلا بوده است.

این ذهن‌های بیمار در نگاه اول، انسان‌هایی عادی هستند که شاید بسیار مهربان هم به نظر بیایند اما در یک لحظه فاجعه‌ای به بار می‌آورند که می‌تواند یک کشور را درگیر خود کند. خانواده می‌تواند اولین و مطمئن‌ترین حافظ دختران و پسرانی همچون آتنا باشد. کمی حواسمان به کودکانمان باشد.

شاید بسیاری بگویند بازی‌کردن دختران و پسران در خیابان یا تنها رفتن آنها به مدرسه و خرید باعث می‌شود این بچه‌ها مستقل بار بیایند. بله، درست است اما بهتر است وقتی او را به خرید می‌فرستیم به دنبالش برویم و از دور هوایش را داشته باشیم. وقتی در کوچه در حال بازی است از دور به او نگاه کنیم. نباید همیشه انتظار داشت نیروهای امنیتی و قضایی همه حوادث Accidents را کنترل کنند. ستایش قریشی توسط پسر همسایه مورد تجاوز قرار گرفت؛ پسری که بسیاری می‌گفتند آزارش به یک مورچه هم نمی‌رسید.

در کنار وظایف پدر و مادرها، حکومت نیز وظایفی دارد که مهم‌ترین آن آموزش است. ما باید به پدر و مادرها، دانش‌آموزان و کودکان درباره این نوع برخوردها هشدار بدهیم و آنها را آگاه کنیم. به نظر می‌رسد مدرسه بهترین مکان برای چنین آموزش‌هایی است. بیاییم مواظب بچه‌های خود باشیم. شیطان‌صفت‌ها در کمینند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار مرتبط با قتل آتنا اصلانی را بخوانید:

فیلم جستجوی سر جسد یک زن توسط پلیس / اسماعیل رنگرز قاتل آتنا اصلانی به قتل او نیز اعتراف کرده بود+عکس

از اسماعیل رنگرز تا شیطان پارس آباد / یک قتل و سوزاندن جسد دیگر هم در پرونده قاتل آتنا اصلانی مطرح شد +عکس

فوری / شمار قربانیان قاتل آتنا به 3 نفر رسید / شیطان پارس آباد از محل سر مقتول پرده برداری کرد + عکس

اشک‌های مادر آتنا اصلانی در محل کشف جسد + فیلم

همزمانی مراسم ختم آتنا اصلانی با رو شدن قتل سوم شیطان پارس آباد + عکس

آخرین لالایی برای آتنا اصلانی در مجلس ختم + فایل صوتی

برگزاری مراسم یادبود آتنا اصلانی در پل معلق مشگین شهر + عکس

امضای طومار برای اشد مجازات قاتل آتنا اصلانی / مردم چه می خواهند؟ + عکس

قاتل آتناکوچولو در برابر قتل 3 زن دیگر در پارس آباد قرار گرفت/آمارها هرروز افزایش پیدا می کند!+ عکس

اولین اظهار نظر پدر آتنا اصلانی پس از قتل دخترش / قاتل را سریع اعدام کنید+ عکس

شام غریبان آتنا اصلانی درتبریز عزادار/مردم شمع روشن کردند + عکس

عکس بدون پوشش قاتل آتنا اصلانی / اسماعیل چگونه شیطان پارس آباد شد؟

اولین عکس از قاتل آتنا اصلانی / او در روز حادثه پدر آتنا را دلداری می داد! + عکس

3 قتل مشابه دیگر در پرونده قاتل آتنا اصلانی مطرح شد / دادستان پارس آباد به رکنا گفت + عکس

انگیزه کثیف شیطان پارس آباد مشخص شد / دادستان اردبیل اعلام کرد

علت قتل آتنا اصلانی / اسماعیل آتنا را خفه کرد

وداع تلخ پارس آباد با دختر ایران / مراسم تشییع جنازه آتنا اصلانی + فیلم و عکس

فوری / اعتراف قاتل آتنا اصلانی به دومین قتل / او 2 سال قبل یک زن را کشته بود

دادستان پارس آباد: در پرونده قضایی آتنا اصلانی با یک قاتل سریالی مواجه هستیم

اعتراف هولناک مرد رنگرز به قتل آتنا اصلانی / دختر کوچولو در یک بشکه دفن شده بود+فیلم و تصاویر

التهاب در پارس آباد / واکنش مردم به ماجرای قتل هولناک آتنا کوچولو + فیلم و عکس

حمله آتشین مردم عصبانی پارس آباد به مغازه قاتل شیطان صفت آتنا کوچولو+ فیلم و عکس

جسد آتنای گمشده پس از 20 روز پیدا شد/ این قتل در پارکینگ خانه متهم صورت گرفته است+عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • آریا 0 0

    حاضرم شرط ببندم با وجود هزاران بار نوشتن روزنامه‌ها ، سایت‌ها و ... هنوزم چه بسیار خانواده ها که بخاطر نبود مطالعه ، کودکان معصوم وبی دفاعشان را تبدیل به زرگری متحرک می کنند، ولی چرا ؟ آخه وقتی آدم به دخترک هفت سالش شش النگو و دستبند و ... آویزان می‌کند نمی فهمد که کودکش را در معرض چه خطری قرار می‌دهد ؟