قضایی و انتظامی پلیس کدخبر: 279837 ارسال پرینت 174

رکنا: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به درگیری تیم‌های عملیاتی پلیس با قاچاقچیان مسلح در جنوب شرق کشور گفت: در این عملیات ۲ قاچاقچی مسلح دستگیر شده و بیش از ۱.۵ تن مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به درگیری تیم‌های عملیاتی پلیس Police با قاچاقچیان مسلح در جنوب شرق کشور، اظهار داشت: در این عملیات 2 قاچاقچی Smuggler مسلح دستگیر شده و بیش از 1.5 تن مواد مخدر Drugs از نوع تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در تشریح جزئیات این خبر گفت: در تعاقب اقدامات اطلاعاتی گسترده و پایش شبانه‌روزی بر روی باند مسلح مواد مخدر، اعضای یک باند بزرگ که با استفاده از خودروهای کوهستانی از مناطق صفر مرزی مواد مخدر را به منطقه سراوان منتقل و پس از دپو به عمق کشور حمل می‌کردند، توسط تیم‌های اطلاعاتی پلیس شناسایی شده و تحرکات آنها تحت نظر قرار گرفت.

وی افزود: پس از کنترل نامحسوس اعضای این باند در چند هفته، اعضای باند در حالی که با یک دستگاه خودرو وانت در حال جا به جایی مواد مخدر در منطقه "آسپیج" شهرستان سراوان بودند، توسط تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس شناسایی شده و به محض ورود به کمین ماموران ،به صورت مسلحانه با آنها درگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه، قاچاقچیان مسلح با تغییر مسیر ناگهانی قصد فرار Escape از منطقه به همراه محموله مواد مخدر را داشتند، تصریح کرد: پس از حدود نیم ساعت درگیری مسلحانه و هدف قرار گرفتن خودروی حاصل مواد مخدر، سوداگران مرگ که توان مقابله با تیم‌های عملیاتی پلیس را نداشتند با به جا گذاشتن خودرو و استفاده از تاریکی شب و کوهستانی بودن منطقه، از محل متواری شدند.

رحیمی در مورد مقدار مواد مخدر کشف شده در این عملیات گفت: ماموران در پاکسازی منطقه درگیری و بازرسی خودروی به جا مانده از قاچاقچیان مسلح، یک تن و 112 کیلو تریاک را کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان به یک عملیات دیگر پلیسی اشاره کرد و گفت: در این عملیات ماموران انتظامی شهرستان‌های زاهدان و ایرانشهر با شناسایی یک دستگاه خودرو حامل مواد مخدر در یک عملیات غافلگیرانه آن را توقیف کرده و ضمن دستگیری 2 قاچاقچی، 393 کیلوگرم تریاک را از قاچاقچیان کشف کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

این اخبار را از دست ندهید:

با پدر شوهرم بیرون رفته بودم / او بلایی سرم آورد که آن صحنه شوم هیچ وقت فراموشم نمی شود + عکس

قصاب روستا که به یک زن جوان نظر سوء داشت در زنجان اعدام شد

بلای وحشتناکی که شوهر سابقم حسام بر سر خواهرم که در خانه تنها بود، آورد

چند روز بعد از عروسی مارال کاری کرد که شوکه شدم / دیگر به او اعتماد ندارم و ...

ناگفته های شوم زن جوان از خلوتگاه شیطانی در خیابان گاندی تهران / زن و مرد به اعدام محکوم شدند

زندگی 4 ساله یک هنرمند با زباله ها + عکس

ماجرای گورخوابی یک پدر و دختر + فیلم و عکس

نوزادی رها شده در کاخ دادگستری

کلاهبرداری میلیاردی با استفاده از کارت ملی گمشده + فیلم

جوان گرگانی وقتی دختر مورد علاقه اش را دید دست از خودکشی کشید و ...

مادرشوهرم مچ عروسش را با مرد غرییه گرفت و ...

اقدام شوم با دختر جوان که یکسال در آپارتمان شیطان اسیر بود+ عکس

سئوالات اختصاصی کنکور رشته ریاضی سال 96

بلای وحشتناکی که پیش از کنکور سر دختر داوطلب آمد / او برای همیشه از دانشگاه رفتن محروم شد

فوری / دستگیری ۲۱ داعشی آموزش دیده در مشهد

ازدواج سفید زن شوهردار با صاحب یک معدن در تهران

دختر دبیرستانی بودم که عاشق صدرا پسر خوشتیپ محله شدم و ...

 اخبار مرتبط

ارسال نظر