پرونده کدخبر: 269717 ارسال پرینت 7694

رکنا: نوزاد 3 ماهه که در یک سناریوی مرموز و تلخ و در حالی که آثار سوختگی روی بدنش نمایان است روی تخت بیمارستان به خواب ابدی رفت.

عرشیا، نوزادی که در مشهد متولد شده است در پی مسمومیت با مواد مخدر Drugs در بیمارستان بستری و خیلی زود تسلیم مرگ می شود. 
نوزاد پس از تولد مشکلاتی را داشت و تنها ۱۵ روز پس از به دنیا آمدن مدتی را به دلیل تنگی نفس، عفونت و مننژیت در بیمارستان بستری می‌شود. 
پس از بازگشت مجدد عرشیا به خانه، مشکلات برای او تمامی نداشته است چرا که پدر و مادر با بی مهری از او درست مراقبت نمی کردند.
زمان مرگ، آثار سوختگی نیز روی بدن نوزاد ۳ ماهه به خوبی قابل مشاهده بوده است. 
پدر و مادر این نوزاد می گویند که اعتیاد ندارند در حالی که روی بدن این نوزاد آثار سیخ و زغال داغ دیده می شود.
سودابه مادر عرشیا است و نوزاد ۳ ماهه، نخستین فرزند او بوده است. وی در رابطه با وضعیت خود گفت: من ۲۱ سال دارم و همسرم نیز ۲۵ ساله است. من و همسرم معتاد Addicted نیستیم و همسرم فقط سیگار می‌کشد.
وی افزود: عرشیا نخستین فرزند ما بود و از زمان تولد به طور دائم بیمار می‌شد. 
این مادر در خصوص شرایط فرزندش زمانی که برای مداوا به بیمارستان مراجعه می‌کنند می‌گوید: عرشیا کمی تب داشت و مرتب گریه می‌کرد. برای آرام کردن او، همسرم مقداری دارو به او داد. نمی‌دانم آن دارو چه بود و احتمال می‌دهم که " استامینوفن" بوده باشد. 
وی در رابطه با مباحث مطرح شده پیرامون مسمویت نوزاد با مواد مخدر می‌گوید: من و همسرم اعتیاد نداریم که بخواهیم به نوزاد مواد مخدر بدهیم. 
مادر حرف هایش را با آرامش تمام بیان می‌کند. وقتی از او سوال می‌شود که چرا آثار سوختگی به روی بدن نوزاد بوده است؟، در پاسخ تنها به این جمله بسنده می‌کند که نوزاد با بخاری و آب جوش سوخته است و اشاره‌ای به جای سیخ به روی پیکر نوزاد نمی‌کند. 
سمیه امیر خوانی، مددکار اجتماعی موسسه خیریه مهرآفرین در رابطه به شرایط نوزاد 3 ماهه گفت: نوزاد روز ۱۵ فروردین ماه در یکی از بیمارستان‌های مشهد به دنیا آمد. درست ۱۵ روز بعد از تولد، دچار بیماری شد و در بیمارستان تحت نظر قرار گرفت تا اینکه پس از بهبودی کامل، نوزاد از بیمارستان مرخص شد اما روز هفتم خرداد ماه در شرایطی که نفس هایش به شماره افتاده بود بار دیگر به بیمارستان آورده می‌شود. 
وی افزود: خانواده عرشیا، وی را ساعت ۳ بامداد روز هفتم خرداد ماه به بیمارستان منتقل می کنند و نوزاد به دلیل شرایط وخیمی که داشته در NICU بستری می‌شود. خانواده اعلام کرده اند که به نوزاد دارو خورانده اند، اما پزشکان علت بستری را مسمومیت با مواد مخدر اعلام کرده اند. 
امیرخوانی با اشاره به مشاهده آثار سوختگی به روی پیکر نوزاد ۳ ماهه گفت: به خوبی آثار سوختگی به روی پیکر نوزاد قابل مشاهده بود. این طور به نظر می‌رسد که پدر یا مادر او را با چیزی شبیه به سیخ و زغال سوزانده اند. 
وی می‌افزاید: در صحبت هایی که با مادر داشتیم او اعلام کرد که نوزاد با بخاری سوخته، اما در این فصل، روشن کردن بخاری دور از ذهن به نظر می‌رسد. ضمن اینکه آثار سوختگی به گونه‌ای است که مشخص است نوزاد در فواصل زمانی مختلف سوخته است. 
این مددکار اجتماعی در خصوص مرگ نوازد افزود: به گفته پزشکان، نوزاد زمان حضور در بیمارستان علائم حیاطی بسیار ضعیفی داشته و به دشواری نفس می‌کشیده است. مسمویت با ماده مخدر نیز از سوی پزشکان تایید شده و علت مرگ نیز همین موضوع اعلام شده است. 
امیرخوانی در رابطه با ماده مخدری که به نوزاد خورانده شده است، ادامه داد: بررسی‌های بیمارستان در این رابطه ادامه داشته و از پدر و مادر نیز برای مشخص شدن وضعیت اعتیادشان، تست‌های لازم گرفته شده است. 

همچنین با اعلام موضوع مرگ مشکوک کودک سه ماه به ماموران پلیس Police مشهد، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی این شهر با تشکیل پرونده در حال  رسیدگی به موضوع هستند و تحقیقات خود را با دستور قضایی آغاز کرده اند. در حال حاضر ماموران منتظر اعلام نظر نهایی پزشکی قانونی بوده و تحقیقات از خانواده نوزاد ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

اعتراف یک جوان به ارتباط شوم با 19 دختر در زنجان

دامدار کلاردشتی با تب کنگو در بیمارستان ساری / ساروی ها نگران نباشند+ عکس

خشونت هولناک یک مرد با 11 زن / این مرد با زنی ازدواج کرده بود که 30 سال از او بزرگتر بود!+ عکس

شام مرگ یک زن برای شوهر بولهوس و پسر 8 ساله اش

ابتکار جالب یک خیریه برای جمع آوری کمک های مردمی برای فقرا و زندانیان بدهکار +فیلم

اقدام وحشتناک یک زن در باکن اتاق خواب! + عکس

گوینده معروف رادیو درگذشت+ عکس

تصویری غم انگیز از مادری که حسرت در آغوش کشیدن پسرش را دارد

سرنوشت عرشیا نوزاد 2 ماهه اشک همه را در آورد

3 زن جوان، پسر 23 ساله را ربودن و 3 شبانه روز تحت شکنجه با او ارتباط شوم برقرار کردند!

این بازیگر زن مشهور در تلویزیون ممنوع الکار شد! + عکس

دستفروش پس از اینکه شهرداری وسایلش را برد زیر قطار پرید / در اهواز رخ داد + عکس

در موبایل همسرم عکس او و مرد همسایه را در وضعیت بدی دیدم و...

زن شوهردار بی شرمانه به ارتباط پنهانی با نامحرم اعتراف کرد

ساعت 10 شب پیام عاشقانه برایم آمد و شوهرم وقتی دید ...

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • ناشناس 1 0

    چرا مي گيد مادر اين موجود نام آدم هم كثيف مي شه يك آشغال است آشغال البته بعيد مي دونم سطل آشغال هم پذيراش باشه همان بهتر اين فرشته كوچك مرحوم شد تا با اين موجودات زندگي بگذراند