پرونده کدخبر: 259483 ارسال پرینت 77

رکنا: رئیس پلیس راه شمال استان گفت: وقوع 2حادثه منجر به فوت و جرح در محور های استان سبب جان باختن 2 نفر و مجروح شدن 3 تن دیگر شد.

سرهنگ " یوسف نجفی "در خصوص این حادثه Incident اظهار کرد: با توجه به حجم بالای عبور و مرور در سطح جاده ها و معابر برون شهری استان در 24 ساعت گذشته متاسفانه بر اثر بی احتیاطی برخی از رانندگان 2 تصادف Crash منجر به فوت و جرح در سطح جاده ها و معابر برون شهری استان به وقوع پیوست.

وی گفت: در یکی از این حوادث Accidents که در کیلومتر 15 محور " رفسنجان-زرند " بوقوع پیوست یک دستگاه موتورسیکلت هوندا به علت انحراف به چپ از مسیر خود منحرف و با یکدستگاه سواری پژو 405 برخورد کرد.

نجفی یادآورشد: در این حادثه راکب موتور سیکلت در دم جان خود را از دست داد.

وی به تصادفی دیگر که در محور " کرمان- رفسنجان " به وقوع پیوست نیز اشاره کرد و گفت: دراین حادثه، یک دستگاه وانت پیکاپ به علت عدم توجه به جلو از مسیر منحرف و واژگون شده است.

وی افزود: در این حادثه راننده وسیله نقلیه که جوانی 31 ساله بود جان خود را از دست داد و 3 سرنشین 28ساله،27 ساله و 30ساله به شدت مجروح و روانه بیمارستان شده اند.

رئیس پلیس راه استان کرمان در پایان عنوان کرد:کم تجربگی، ضعف در مهارت و بی توجهی این قبیل رانندگان به مقررات، دلیل اصلی وقوع این تصادفات بوده است و از مواردی که موجب غفلت و حواس پرتی آنان در رانندگی می شود پرهیز کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر