پرونده کدخبر: 259220 ارسال پرینت 11313

رکنا: مرد جوان که به دنبال ساخت و ساز غیرمجاز یک پروژه ،مامور پلیس ساختمانی را کشته بود با پرداخت دیه رضایت اولیا دم را جلب کرد و به زندگی برگشت.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، عصر پانزدهم اسفند 88 به کلانتری شهر قدس خبر رسید جدال چند نفر با ماموران پلیس Police ساختمانی به خون کشیده شده و یکی از ماموران پلیس به نام روح الله به بیمارستان 12 بهمن منتقل شده است.پلیس به محل در گیری رفت و دریافت جدال بر سر ساخت و ساز یک پروژه غیرمجاز درحاشیه قلعه حسن خان رخ داده است.
در حالی که تلاش برای ردیابی عاملان درگیری آغاز شده بود به پلیس خبر رسید روح الله به خاطر شدت خونریزی در بیمارستان جان سپرده است.
به این ترتیب رضا 29 ساله بازداشت شد و به درگیری خونین اعتراف کرد.
وی در بازجویی ها گفت: من و برادرم موسی مسوول کنترل و نظارت یک پروژه ساختمانی بودیم. روح الله که مامور ساختمانی پلیس بود چند بار سر پروژه آمده و به خاطر ساخت و ساز غیرمجاز تذکر داده بود. او آخرین بار وقتی به آنجا امد با هم درگیر شدیم و من یک ضربه چاقو به او زدم.
رضا پای میز محاکمه ایستاد و به درخواست اولیای دم به قصاص محکوم شد. حکم صادره در دیوان عالی کشور مهر تایید خورده بود که وی توانست با پرداخت دیه رضایت اولیای دم را جلب کند. به این ترتیب رضا به زندگی برگشت و روز شنبه- دوم اردیبهشت ماه امسال- از جنبه عمومی جرم Crime محاکمه شد.
در جلسه رسیدگی به این پرونده که در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد رضا به دفاع پرداخت و گفت: باور کنید من خصومتی با روح الله نداشتم. قبلا چند بار او را دیده بودم اما آخرین بار وقتی برادرم هراسان با من تماس گرفت و گفت بار دیگر پلیس ساختمانی مقابل پروژه آمده و مانع ساخت وساز شده است عصبانی شدم. من سر پروژه رفتم و با روح الله روبه رو شدم. درگیری بین ما بالا گرفت و او به رویم چاقو کشید. وقتی چاقو از دست روح الله روی زمین افتاد آن را برداشتم و یک ضربه به کمر او زدم. اما هیچ وقت قصد کشتن Killing او را نداشتم. 
وی ادامه داد: من در مدت 7سال دوبار پای چوبه دار رفتم و مرگ را به چشمانم دیدم. در این مدت پدر و مادر و برادرم با تلاش فراوان و پرداخت 800 میلیون تومان به اولیا دم توانستند رضایت آنها را جلب کنند. حالا از قضات دادگاه تقاضای بخشش دارم.
بنا به این گزارش، در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا با توجه به رضایت اولیای دم برای رضا حکم صادر کند. وی طبق ماده 612 قانون Law مجازات اسلامی به 3 تا 10 سال زندان Prisonمحکوم خواهد شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

اخبار حوادث رکنا را از دست ندهید:

 

اعتراف های هولناک آشپز قاتل هنگام کشف اجساد / خفاش شب گیلان از 7 قتل زن گفت+عکس و جزئیات

امیر با نقشه شیطانی المیرا را از شهرک غرب ربود و به شمال برد و ... / او می خواست پدر دختر را در برابر عمل انجام شده قرار دهد+عکس

وقتی وارد خانه شدم ایوب با دو دوستش و یک زن در حال عیاشی بودند / وقتی به خودم آمدم که شوهرم با یک دختر فرار کرد و ...

التماس کردم که نوعروسم ولی 3 جوان شیطان صفت هر بلایی خواستند در بیابان فردیس کرج سرم آوردند و ...+عکس

جزئیات اقدامات شیطانی قاتل سریالی 7 زن در گفتگو با رییس پلیس آگاهی گیلان / فرزاد مردی خونسرد است و ...

اشک پشیمانی یک دختر در دادگاه قتل پسر / او قصد شیطانی داشت و من ...+عکس

بلاتکلیفی 8ساله پدر 2 قلوها / وسوسه های شیطانی زن همسایه زندگی ام را تباه کرد+عکس

گفتگو تصویری با جوان تبهکاری که دماغ گنده برایش دردسر شد+ فیلم و عکس

این 2 مرد خشن وحشت به جان زنان و دختران تهرانی می انداختند+ فیلم و عکس

وقتی فهمیدم محبوبه با خواستگار سابقش شب نشینی داشته شوکه شدم و می خواهم طلاقش بدهم

دلایل رد صلاحیت احمدی نژاد اعلام شد / این اقدام ربطی به توصیه رهبری به وی نداشت

جوان 21 ساله در بابل در ملاء عام اعدام شد

فرار خنده دار یک دزد از دست پلیس در خیابان+ فیلم

این مرد کارمندان بانک را به خانه می برد و... / او را می شناسید+ عکس

بلای وحشتناکی که یک جوان بر سر ملکه زیبایی ایتالیا آورد+ عکس

گریه های یک نوزادی که زنده به گور شده بود راز شیطانی مادرش را لو داد+عکس

قاتل پلیس ساختمان 800 میلیون تومان داد تا به دار آویخته نشود+عکس

بلای شیطانی که سر دختر جوان در کارگاه آمد

زنی در شهریار برای کشتن شوهرش 6 میلیون تومان داد و قاتل اجیر کرد

خواستگار خشن 3 روز دختر مورد علاقه اش را زندانی کرد تا جواب بله را بگیرد

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • ناشناس 0 0

    ساخت و سازها را چنان پیچیده و دست نیافتنی کرده اند که بعضی ها مجبورند خلاف کنند بنده جهت تاسیس یک گاوداری 4 سال در تنگناهای پست و خونخوار ادارات انقدر دویدم تا مجبور شدم با خلاف شروع کنم اگر فهم کمی داشتم شاید بنده هم مجبور بودم با ماموران بجنگم اما مفصدان اقتصادی چنان جولان میکنند که انگار مسعولین چشمشان کور است اما برای ساخت و ساز چنان ظلم میکنند که سازنده مجبور شودخلاف کند و از خود بیخود شود