پرونده کدخبر: 257927 ارسال پرینت 377

رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان "بابلسر" از شناسایی و دستگیری عوامل آدم ربایی که بامداد روز گذشته جوان 27 ساله ای را ربودند، خبر داد .

سرهنگ "عباس فتحعلی پور" فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر در تشریح جزئیات این خبر، افزود: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 شهرستان مبنی بر وقوع آدم ربایی در یکی از مناطق مسکونی شهر، سریعاً به محل حادثه Incident عزیمت کردند.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل مورد نظر در بررسی های اولیه دریافتند، در ساعت 3 و 21 دقیقه بامداد روز گذشته سه نفر ناشناس با ورود به درب منزل فردی به نام "ع – ق" 27 ساله وی را به همراه یک عدد کیف حاوی اسناد و مدارک ربودند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، افزود: ماموران با انجام تحقیقات و اقدامات اطلاعاتی و فنی، مخفیگاه متهمان و محل نگهداری فرد ربوده شده را شناسایی کردند.

سرهنگ فتحعلی پور، افزود: ماموران انتظامی با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه با ورود به مخفیگاه متهمان ضمن رهایی فرد ربوده شده، دو متهم به آدم ربایی را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، خاطر نشان کرد: متهمان در تحقیقات پلیس Police علت آدم ربایی را اختلاف مالی اعلام کردند که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر