پرونده کدخبر: 255367 ارسال پرینت 1594

رکنا: زن دماوندی زیر شکنجه های هولناک قاتلان کثیف به قتل رسید.

یک روز پس از سیزده بدر گزارش مرگ یک پیرزن در شهرستان دماوند اعلام شد اما شواهد حاکی از قتل این پیرزن دارد.

به گزارش رکنا، حسن ابراهیمی بسابی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند با توجه به وقوع یک فقره فوت مشکوک در دشت منطقه مشاء واقع در شهرستان دماوند اظهار کرد: صبح روز چهاردهم فروردین سال ۹۶، یک فقره مورد فوتی به دادسرای شهرستان دماوند اعلام شد که ظاهراً مشکوک به قتل Murder بوده است.
وی افزود: بنابراین این گزارش، مرگ مشکوک به قتل پیر زنی ۷۵ ساله که به‌تنهایی در دشت مشاء زندگی می‌کرد به دادستانی اعلام شد که عوامل، ضابطین و قاضی Judge کشیک ویژه قتل، با هماهنگی لازم بلافاصله در صحنه حاضر شدند و ظاهراً صحنه مرگ مشکوک به قتل، به جهت انحراف صحنه‌سازی شده بود.
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: در حال حاضر تحقیقات اولیه انجام شده است تا با انجام بررسی‌های لازم، به انگیزه وقوع قتل پی‌ببریم.
ابراهیمی بسابی تأکید کرد: باوجود به‌دست آمدن سرنخ‌هایی در این زمینه، لازم است تا تحقیقات بیشتری در این خصوص صورت گیرد تا واقعیت این امر روشن شود.
وی در ادامه گفت: جسد مقتول به پزشکی قانونی تحویل داده شد تا انگیزه و نحوه قتل مورد بررسی قرار گیرد؛ به‌این‌ترتیب نمی‌توان گفت که علت مرگ، خفگی و یا شکستگی جمجمه ناشی از اقدامات فیزیکی مانند بستن دست‌ها، کوبیدن سر به‌جای سخت و وارد آوردن صدمات جسمی جدی بوده است که این موارد نشانگر وقوع قتل عمد است.
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان دماوند از شناسایی تعدادی مظنون در رابطه با این پرونده خبر داد و تصریح کرد: امیدواریم تا با انجام بررسی‌های بیشتر، به‌زودی قاتل The Murderer این پرونده شناسایی شود.
ابراهیمی بسابی افزود: ممکن است که انگیزه مالی نیز در وقوع این قتل مؤثر باشد؛ اما به نظر می‌رسد که بحث سرقت Stealing به‌صورت انحرافی باشد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: انجام این قتل سازماندهی و حرفه‌ای نبوده است و جزء قتل‌های ابتدایی و ناشیانه است.
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان دماوند گفت: با توجه به اقدامات صورت گرفته، در این ایام تعطیلات نوروز مورد قتلی به‌غیراز مورد اخیر اعلام‌نشده است و شهرستان دماوند از امنیت بالایی برخوردار است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر