پرونده کدخبر: 255307 ارسال پرینت 1250

رکنا: پرونده دو پسر و دو دختر جوان که با به‌دام انداختن مرد طلافروش قصد اخاذی از او را داشتند، به دادگاه ارسال و متهمان بزودی محاکمه خواهند شد.

اوایل دی سال گذشته مردی سالخورده به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران رفت و از دو دختر و پسر جوان به اتهام سرقت Stealing اموالش و تهدید به اخاذی شکایت کرد.

شاکی به بازپرس علی وسیله‌ایردموسی گفت: چندی قبل با دختر ماساژوری آشنا شدم. پس از چند روز زنی جوان و یکی از دوستانش برای ماساژ مرد تنها وارد خانه من شدند و لحظاتی بعد یکی از آنها به بهانه خرید از خانه خارج شده و لحظاتی بعد دو مرد با در دست داشتن سلاح وارد شدند. وسایل گرانقیمت را بردند. از من فیلم تهیه و حتی تهدید کردند برای منتشر نشدن فیلم باید صد سکه طلا بپردازم.

همزمان با این شکایت، متهمان تحت تعقیب پلیس Police قرار گرفتند و مدتی بعد بازداشت شدند. متهمان که دو پسر و دو دختر جوان بودند بازجویی و به جرم Crime خود اعتراف کردند.

متهمان با قرار قانونی روانه زندان Prison شدند. با اخذ آخرین دفاع از متهمان و صدور کیفرخواست پرونده هر چهار متهم به اتهام مشارکت در سرقت مقرون به آزار به دادگاه ارسال شد تا بزودی متهمان پای میز محاکمه بنشینند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • رضا 0 0

    تکلیف پرونده دو زن ماساژور چی شد؟ دیگه اطلاع رسانی نشد