پرونده کدخبر: 254598 ارسال پرینت 1995

رکنا: عاملان شهادت دو مأمور پلیس پایتخت ادعا می‌کنند که به خاطر نداشتن گواهینامه و توقیف نشدن خودروشان از دست مأموران فرار کرده بودند.

بامداد شنبه 12 فروردین‌ماه دو مأمور پلیس به نام‌های ستوان دوم محسن طهماسبی و ستوان دوم مجید خدابنده‌لو هنگام گشت‌زنی در بزرگراه بسیج به خودروی پرایدی مشکوک شدند و دستور ایست دادند. پس از ایست مأموران، راننده خودروی پراید اقدام به فرار کرد و مأموران نیز با موتورسیکلت به تعقیب خودروی پراید پرداختند تا اینکه لحظاتی بعد موتورسیکلت مأموران پلیس دچار سانحه شد و در این حادثه Incident دو مأمور پلیس به شهادت رسیدند.

با اعلام این خبر قاضی مرشدلو، بازپرس ویژه قتل Murder دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی در محل به تحقیق پرداختند. در حالی که بررسی‌ها نشان می‌داد خودروی پراید هنگام فرار از دست مأموران دو سرنشین داشته است، کارآگاهان تحقیقات فنی خود را برای شناسایی متهمان آغاز کردند. بررسی‌های تخصصی نشان داد عاملان شهادت دو مأمور پلیس، سابقه‌دار هستند که به احتمال زیاد به خاطر مرتکب شدن جرمی از دستور مأموران تمرد کرده و گریخته‌اند. در نهایت چند ساعت بعد از حادثه مأموران صاحب خودروی پراید را که پسر جوان سابقه‌داری بود، شناسایی و دستگیر کردند. متهم در بازجویی به جرم Crime خود اقرار کرد و همدست خود را که پسر جوانی بود به مأموران معرفی کرد. مأموران در ادامه همدست متهم را بازداشت کردند.

دو متهم صبح دیروز برای ادامه بازجویی‌ها به دادسرای امور جنایی منتقل شدند. راننده خودرو در ادعایی گفت: من سابقه‌دار هستم و مدتی قبل به اتهام سرقت Stealing به زندان Prison رفته بودم. وی ادامه داد: چند روز قبل خودروام را که از سوی پلیس توقیف شده بود، آزاد کرده بودم و شب حادثه هم همراه دوستم در خیابان دور دور می‌زدیم تا اینکه مأموران پلیس به ما مشکوک شدند و دستور ایست دادند. از آنجایی که گواهینامه نداشتم و احتمال دادم مأموران دوباره خودرو‌ام را توقیف ‌کنند، اقدام به فرار کردم. پس از این مأموران به تعقیب ما پرداختند، اما وقتی از روی پل Bridge عبور کردیم دیگر متوجه مأموران نشدیم.

در حالی که بررسی دوربین‌های مداربسته‌ محل حادثه روی پلی را که مأموران در آن محل به شهادت رسیده‌اند، نشان نمی‌دهد و فقط فیلم ضبط شده مربوط به پایین پل و تعقیب و گریز مأموران و متهمان است؛ بازپرس پرونده دستور داد تا خودروی متهمان از سوی کارشناسان مورد بررسی قرار بگیرد تا مشخص شود موتورسیکلت مأموران با خودروی متهمان تصادف Crash کرده است یا نه.

متهمان برای ادامه تحقیقات و مشخص شدن ادعاهایشان در اختیار مأموران پلیس قرار گرفتند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار پر بازدید نوروز 96 را بخوانید:

رفت و آمدهای عجیب به خانه زن دوم یک مرد / ابراهیم نمی دانست چه کسی به خانه زن باردارش می رود+عکس

آتوسا با لباس پسرانه به تهران آمد اما ...+ گفتگو و عکس

راز بزرگ و شوم نوعروس / شیدا ماشین لوکس سوار بود و ...+عکس

زنم با 3 مرد ارتباط شیطانی داشت / همه را کشتم، اعدامم کنید+ عکس

گفتگو با رقیه همسر شهروز قاتل بی رحم / او زیر سرش بلند شده بود

حمله شبح قرمز به اتاق خواب سهیلا در تهران+عکس

راز کثیف خانم منشی با سفر 7 روزه تاجر 2 زنه به ویلای زیبا لو رفت+عکس

نوزاد یک انسان در شکم حیوان مرده!+عکس

مجازات زن شوهردار و مرد شیطان صفت به خاطر کشتن کودک متولد شده از ارتباط شومشان+عکس

اقدام وقیحانه ای با نوعروس از شب جشن آغاز شد / داماد خیلی زود به دادگاه رفت+عکس

شکنجه شیطانی دختر 14 ساله در خانه استاد تئاتر + عکس

نقشه 100 میلیون تومانی سمیه در خانه دوست پسرش!+عکس

روش کثیف عروس خانم برای شناخت بیشتر خواستگارش

دختر بیست ساله‌ام به زور نیمه شب به خانه می آید...

رفتار وقیحانه احمد با همسرش / مرد همسایه به داد این زن رسید!+عکس

مدیر ساختمان شب ها در آپارتمان زن تنها چه می کرد؟ / این زن شب ها خواب نداشت تا اینکه...+عکس

با یک غفلت عفتم را از دست دادم / نقشه بی رحمانه سعید و دوستانش برای شکنجه کثیف مریم

زن 35 ساله با لباس مردانه به خوابگاه مردان رفت و ...

عروس 4 ماهه بودم که به خانه پدرم برگرداند و ...+عکس

دختران و زنان از این شهربازی سالم بیرون نمی آمدند / شعبده باز آنان را به خلوتگاه شیطانی می برد+عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر