پرونده کدخبر: 250828 ارسال پرینت 2182

رکنا: یکی از دزدان مسلح بانک صادرات لاهیجان توسط پلیس دستگیر شد.

حجم ویدیو: 12.49M | مدت زمان ویدیو: 00:01:01

معاون اجتماعی پلیس گیلان از دستگیری یکی از سارقان مسلح بانک صادرات بلافاصله بعد از سرقت در شهرستان لاهیجان خبر داد.

سرهنگ"محمدرضا جعفری خیرخواه" با اعلام این خبر افزود: در ساعت 11:45صبح روزجاری در پی به صدا درآمدن آژیر بانک صادرات شهرستان لاهیجان، بلافاصله ماموران انتظامی و کارآگاهان آگاهی در محل بانک حاضر شدند.

سرهنگ جعفری خیرخواه افزود: با حضور به موقع ماموران و با همکاری شهروندان، یکی از دو سارق بانک که مسلح به سلاح گرم بود، توسط ماموران خلع سلاح شده و دستگیر می شود.

این مقام انتظامی با بیان اینکه یکی از سارقان قبل از حضور ماموران متواری شده است،بیان داشت: از متهم دستگیر شده دو قبضه سلاح کلت کمری به همراه 8 فشنگ جنگی کشف و ضبط شد.

وی با اعلام اینکه موتورسیکلت سارقان که با پلاک جعلی جهت انجام سرقت Stealing مورد استفاده قرار گرفته بود، در محل وقوع جرم Crime نیزکشف شد،اظهار داشت: از سارق 35ساله دستگیر شده که اهل یکی از استان های مرکزی و ساکن سیاهکل است کل مبلغ سرقتی از بانک که 276 میلیون ریال می باشد،کشف شد.

سرهنگ خیرخواه با اعلام اینکه در جریان تیراندازی سارقان، یکی از مشتریان بانک از ناحیه ساق پا مجروح و به بیمارستان منتقل شده است، متذکر شد: سرنخ هایی از متهم فراری بدست آمده که تلاش پلیس جهت دستگیری وی ادامه داشته که به محض دستگیری وی از طریق مبادی رسمی اطلاع رسانی خواهد شد.

این مقام انتظامی با تصریح بر اینکه شعبه بانک سرقت شده فاقد مامور انتظامی بوده، بیان داشت: تذکر ها و توصیه های لازم جهت افزایش ضریب امنیتی بانک قبلا توسط پلیس به متصدیان مربوطه اعلام شده بود.

معاون اجتماعی پلیس گیلان در پایان از همکاری و مشارکت خوب مردم با پلیس در دستگیری سارق مسلح تقدیر و تشکر کرده و افزود: مردم امنیت سازان واقعی جامعه هستند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر