پرونده کدخبر: 250767 ارسال پرینت 540

رکنا: مرد مسلح که از بانک ایران زمین خیابان قلهک دست به سرقت میلیونی زده بود در کمتر از نیم ساعت از سوی ماموران پلیس آگاهی تهران دستگیر شد.

به گزارش رکنا، عقربه ها ساعت یک و 30 دقیقه ظهر سه شنبه 17 اسفند ماه سال جاری را نشان می داد که مردی 50 ساله در حالیکه اسلحه کمری به دست داشت پای در بانک ایران زمین خیابان قلهک گذاشت و در همان ابتدا شروع به شلیک چند گلوله در داخل بانک کرد.

دزد مسلح در حالی که اسلحه به دست داشت با اسلحه تهدید به مرگ کرد و توانست با برداشتن 5 میلیون تومان از روی میز کارمندان بانک به سرعت از بانک ایران زمین خارج شود.

در این لحظه آژیر دستبرد از بانک به صدا در آمد و ماجرای سرقت Stealing مسلحانه به ماموران گشت کلانتری 124 قهلک در صحنه حاضر شدند و توانستند دزد The Thief مسلح را که مرد 50 ساله بود شناسایی کنند.

ماموران در این مرحله در یک تعقیب و گریز کوتاه موفق به دستگیری سارق مسلح شدند و تحقیقات پلیسی از متهم نشان از آن دارد که این متهم در 3 سرقت مسلحانه دیگر نیز نقش داشته است.

بنا به این گزارش، بازپرس نصرتی از شعبه اول دادسرای ناحیه 34 در این مرحله دستور داد تا متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره یکم پلیس Police اگاهی تهران قرار گیرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر