پرونده کدخبر: 250756 ارسال پرینت 241

رکنا: قاچاقچیان مواد مخدر برای فرار از محاصره ماموران یک تن و 374 کیلوگرم مواد مخدر را رها کردند و از مسیرکوهستانی پا به فرار گذاشتند.

 به گزارش رکنا، سردار "حسین رحیمی" رییس پلیس Police استان سیستان و بلوچستان با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس "ایرانشهر" و "سراوان" و پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر Drugs استان باندی که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو کوهستانی اقدام به انتقال مواد مخدر از مرزها به عمق استان می کردند را شناسایی کردند.

وی افزود: اعضای این باند مسلح، شب گذشته با دو دستگاه خودرو تویوتا در یکی از محورهای فرعی استان با یگان های عملیاتی پلیس مواجه و به صورت مسلحانه درگیر شدند.

سردار رحیمی با اشاره به حدود نیم ساعت درگیری مسلحانه شدید، ادامه داد: قاچاقچیان که توان مقابله با آتش پر حجم ماموران را نداشتند با به جا گذاشتن خودروهای حامل مواد مخدر با استفاده از تاریکی شب و کوهستانی بودن منطقه از صحنه متواری شدند.

رییس پلیس استان سیستان و بلوچستان با اشاره به تلاش پلیس برای دستگیری این قاچاقچیان افزود: ماموران در پاکسازی از منطقه درگیری یک تن و 347 کیلوگرم تریاک را همراه مقادیری مهمات کشف کردند.

رحیمی در خاتمه با توجه به نقش تعیین کننده شهروندان در موفقیت های پلیس، از مردم خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعا به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر