پرونده کدخبر: 250595 ارسال پرینت 2386

رکنا: راننده شیطان صفت که سوار بر ارابه سبز شیشه دودی، دختران دم بخت را بیهوش کرده و آنها را مورد تعرض قرار داده بود صبح دیروز از زندان به شعبه هشتم دادگاه کیفری انتقال یافت و محاکمه شد.

رسیدگی به این پرونده از 23 دی پارسال و به دنبال اعلام شکایت سه دختر جوان در دستور کار پلیس Police آگاهی پایتخت قرار گرفته بود. سرانجام راننده 36 ساله از طریق چهره‌نگاری و بانک اطلاعاتی پلیس شناسایی و دستگیر شد. ناصر 36 ساله که پیش از این 11 سابقه کیفری در پرونده سیاه خود داشت به اتهام آدم‌ربایی، سرقت Stealing و اغفال دختران پس از خوراندن آبمیوه مسموم بازداشت شد. صبح دیروز متهم در شعبه هشتم دادگاه کیفری به ریاست قاضی Judge اصغرزاده محاکمه شد.در ابتدای جلسه نماینده دادستان کیفرخواست متهم را بیان کرد و خواستار مجازات متهم شد.

آنگاه 3 دختر جوان هر کدام جداگانه ماجرای ربوده شدن خود را برای دادرسان دادگاه شرح دادند.سپس متهم پای میز محاکمه ایستاد و در دفاع از خود گفت: «من با هر 3 شاکی که اینجا حضور دارند فقط رابطه دوستی داشتم و از آنها سرقت کرده‌ام اما هیچ تعرضی نکرده‌ام.»پس از پایان جلسه که بخشی از آن به‌صورت غیر علنی برگزار شد قضات وارد شور شدند تا بزودی رأی خود را صادر کنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر