پرونده کدخبر: 249008 ارسال پرینت 648

رکنا: قاچاقچیان مواد مخدر قصد انتقال محموله عظیم تریاک به کشور را داشتند اما پلیس از نقشه شیطانی آن ها آگاه بود به همین دلیل درگیری مسلحانه سنگینی میان پلیس و قاچاقچیان درگرفت.

به گزارش رکنا، سرگرد مراد امیری جانشین رئیس پلیس Police شهرستان سراوان در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه قاچاقچیان مسلح قصد انتقال مقادیر متنابهی مواد مخدر Drugs را از طریق دهانه های اطراف کوه سفید به شهرستان های همجوار و سپس عمق  کشور دارند، ماموران انتظامی این شهرستان بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. 
این مقام انتظامی افزود: پس از اطمینان از صحت خبر بلافاصله چند اکیپ مجهز از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، یگان امداد به منطقه اعزام و با انجام تحقیقات گسترده و اشراف اطلاعاتی، محل تردد قاچاقچیان را به طور نامحسوس تحت کنترل قرار دادند. 
وی تصریح کرد: قاچاقچیان به محض مشاهده ماموران از طریق ارتفاعات به صورت مسلحانه با آن ها درگیر و قصد فرار Escape به همراه مواد مخدر را داشتند که ماموران  با عکس العمل به موقع با آتش پرحجم به سمت قاچاقچیان تیراندازی کردند و با توجه به اینکه سوداگران توان مقابله با پلیس را نداشتند، با رها کردن مواد مخدر و با استفاده از ارتفاعات متواری شدند. 
امیری در ادامه بیان کرد: ماموران در پاکسازی دقیق از منطقه مقدار 101 کیلو و 700 گرم تریاک کشف کردند. 
جانشین رئیس پلیس شهرستان سراوان با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری قاچاقچیان با جدیت ادامه دارد خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و رصد مداوم باندهای توزیع کننده مواد مخدر اجازه نخواهد داد این افراد سودجو به اهداف پلید خود دست یابند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر