پرونده کدخبر: 248837 ارسال پرینت 682

رکنا: شش پسر نوجوان و جوان که با چاقو و قمه با حمله به یک گروه کوهنوردی در ارتفاعات کوهستانی تهران اموال‌شان را سرقت کرده بودند، بازداشت شدند.

چهارم دی امسال مرد پزشکی همراه چند نفر دیگر با حضوردر شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران از اعضای یک باند سرقت Stealing شکایت کردند.

شاکی به قاضی Judge علی وسیله‌ایردموسی گفت: من و دوستانم روز جمعه برای کوهنوردی به یکی از مناطق کوهستانی شمال تهران رفته بودیم. بعدازظهر در حال پایین آمدن از ارتفاعات بودیم که شش پسر نوجوان و جوان درحالی که چاقو و قمه به دست داشتند ابتدا به یک مرد سالخورده کوهنورد حمله کرده و راه را بر او بستند. آنها عینک و عصای کوهنوردی، کوله پشتی و پول‌هایش را دزدیدند وکتکش زدند. بعد به ما نیز حمله و اموال و پول‌هایمان را دزدیدند. فقط توانستیم چند شماره‌ پلاک خودروی متهمان را به خاطر بسپاریم.

جست‌وجوهای پلیس Police آگاهی برای دستگیری متهمان فراری ادامه داشت تا این که ماموران هفته گذشته توانستند صاحب خودروی مورد نظر را که یک زن بود در تهران شناسایی کنند.

این زن به اداره آگاهی احضار و در تحقیقات مدعی شد شوهرش با این خودرو مسافر جابه‌جا می‌کرده و روزی که شاکیان می‌گویند سرقت انجام شده، خودرو در اختیار پسرش بوده و او و دوستانش با آن به تفریح رفته‌اند و شب خودرو را تحویل شوهرش داده‌اند و او ازماجرای سرقت خبر نداشته است.با توجه به گفته‌های این زن، پسر وی که 17 ساله بود، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و بازداشت شد.

متهم نوجوان به افسر تحقیق گفت: من و دوستانم می‌خواستیم برای تفریح به کوهستان و بعد برای قلیان کشیدن به قهوه‌خانه برویم اما پولی نداشتیم. هنگام پرسه زدن درکوهستان ابتدا متوجه کوهنورد سالخورده و بعد دیگر کوهنورد ان حاضر در آنجا شدیم. تصمیم گرفتیم به آنها حمله کنیم تا پولی به دست بیاوریم. دوستانم چاقو و قمه داشتند که به این افراد کوهنورد حمله و همه را کتک زدند و به مرگ تهدیدشان کردیم. ما عصای کوهنوردی، کوله‌پشتی و پول آنها را سرقت کردیم. بعد هم متواری شدیم و با پول‌های سرقتی، به قهوه‌خانه رفتیم و ساعت‌ها قلیان کشیدیم و خوشگذرانی کردیم. بقیه پول‌ها را هم میان یکدیگر تقسیم کردیم. با اعترف این سارق نوجوان، دیروز دیگر همدستانش بازداشت شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر