پرونده کدخبر: 248806 ارسال پرینت 3322

رکنا: سارقی که در هفته‌های اخیر با ورود به منازل شهروندان آران و بیدگل مزاحمت‌هایی را برای نوامیس ایجاد کرده بود، دستگیر شد.

مسعود سپهوند  فرمانده انتظامی آران و بیدگل گفت:سارقی که در هفته‌های اخیر با ورود به منازل شهروندان، مزاحمت‌هایی را برای نوامیس ایجاد کرده بود دستگیر شد.

فرمانده انتظامی آران و بیدگل ضمن اشاره به دستگیری فرد متجاوز Rapist به عنف در آران و بیدگل افزود: این فرد با نام ع. ش دو شب پیش دستگیر و به مقامات قضایی در آران و بیدگل تحویل داده شده‌است.

سپهوند با بیان این‌که این فرد دچار اعتیاد به مواد مخدر Drugs صنعتی بوده‌است، خاطرنشان کرد: این فرد با وجود آن که با ظاهری متفاوت در انظار ظاهر شده بود، با عملیات اطلاعاتی نیروی انتظامی به دام افتاد.

وی حضور و هشیاری نیروی انتظامی را عامل نا امنی فضا برای ارتکاب جرم Crime عنوان کرد و گفت: مردم باید بدون اعتنا به شایعات مطرح شده در فضای مجازی، در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را از طریق شماره تلفن‌های 197 و 110 به نیروی انتظامی اطلاع دهند.

سپهوند تاکید کرد: مزاحمت‌هایی که اخیرا با ورود به منازل شهروندان به وجود آمده، همگی از سوی همین فرد دستگیر شده صورت گرفته و او همدست دیگری نداشته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر