پرونده کدخبر: 248699 ارسال پرینت 381

رکنا: بامداد امروز قاچاقچی و شرور مسلح که یکی از ماموران پلیس را به شهادت رسانده بود در عملیات غافلگیرانه پلیس دستگیر شد.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت : 24 آبان ماه سال جاری در پی درگیری مسلحانه یگان های عملیاتی پلیس Police با قاچاقچیان مسلح در منطقه ایرافشان شهرستان مهرستان که منجر به کشف 600کیلو مواد مخدر Drugs و شهادت استوار دوم "صادق امیری زاده" شده بود، اقدمات گسترده تیم های اطلاعاتی پلیس برای دستگیری متهمان ادامه داشت.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه در این مدت محل های احتمالی تردد این قاچاقچی Smuggler و شرور مسلح به طور نامحسوس تحت نظر بود، افزود : پس از هفته ها اقدامات اطلاعاتی و فنی بامداد امروز کارآگاهان پلیس در یک عملیات پیچیده و غافلگیرانه عامل اصلی به شهادت رساندن این مامور جان برکف پلیس را در حاشیه شهرستان مهرستان به همراه خودروی که در زمان درگیری با آن متواری شده بود دستگیر کردند .

فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان افزود : نیروی انتظامی با اشراف کامل اطلاعاتی بر تمام نقاط استان اجازه نخواهد داد که سوداگران مرگ و مخلان امنیت عمومی به اهداف پلید خود دست پیدا کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر