پرونده کدخبر: 248679 ارسال پرینت 872

رکنا: پرونده حمله شبانه به خانه‌ای در قیامدشت و قتل پدر و پسری در این جنایت، با کشف سرنخ‌هایی وارد مرحله‌ای تازه شد.

نیمه‌شب 30 دی امسال جنایتی هولناک به کلانتری 174 قیامدشت گزارش شد. در ادامه تیمی از ماموران همراه صالح اجاقلو، قاضی Judge ویژه قتل Murder قیامدشت با حضور در محل جنایت، با پیکر غرق در خون چهار عضو خانواده‌ای روبه‌رو شدند که هدف ضربه‌های چاقو قرار گرفته بودند.

بررسی‌های مقدماتی نشان می‌داد اعضای این خانواده افغان مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفته‌اند که در این سوءقصد پدر و پسر خانواده جان خود را از دست داده بودند. مادر و دختر خانواده نیز بشدت مجروح شده بودند که به بیمارستان منتقل شدند. ماموران در نخستین گام به بازجویی از مردی که این جنایت Crime را به پلیس Police گزارش داده بود، پرداختند. او مدعی شد، نیمه‌های شب با صدای زنگ تلفن همراه از خواب بیدار شدم. خواهرزنم در حالی که صدایش می‌لرزید، مدعی شد می‌خواهند آنها را به قتل برسانند و درخواست کمک کرد. به همین خاطر وارد خانه شده و با جسد باجناقم و پسرش روبه‌رو شدم. خواهرزنم و دخترش هم نیمه‌جان بودند.

زن مجروح هم در تحقیقات گفت: شب حادثه Incident یک ظرف خرما در مقابل خانه‌مان گذاشته بودند که آن را به داخل خانه آورده و خوردیم. بعد از خوردن خرما بیهوش شدیم. نیمه‌های شب متوجه فردی بالای سرم شدم که من را هدف ضربه‌های چاقو قرار داد. فقط توانستم از شوهرخواهرم درخواست کمک کنم. همچنین وسیله‌ای از خانه سرقت Stealing نشده که نشان از جنایت باانگیزه انتقام‌جویی داشت. فرزند خرسال این خانواده در این جنایت جان سالم به در برده و قاتلان متوجه او نشده بودند.

تیم تحقیق با به دست آوردن سرنخ‌هایی به دنبال کشف راز قتل هستند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

منبع: جام جم

 اخبار مرتبط

ارسال نظر