پرونده کدخبر: 245765 ارسال پرینت 4603

رکنا: پزشک زن اصفهانی کلیه بیمار خود را به جای غده درآورد و باعث شد دختر جوان درگیر یک بیماری سخت بشود.

حجم ویدیو: 20.33M | مدت زمان ویدیو: 00:01:53

به گزارش رکنا، ماجرا از این قرار است که دختر جوان به دلیل شکم دردهای مداوم به یکی از بیمارستان های اصفهان مراجعه می کند و با تشخص پزشک خانم آن بیمارستان تحت عمل جراحی قرار می گیرد، دختر جوان بعد از به هوش آمدن متوجه یک اتفاق بزرگ می شود که تمام زندگیش را در بر می گیرد.

دختر نگون بخت می گوید: قرا بود فقط 10 سانت شکمم را پاره کند و بدون هیچ مشکلی عمل ساده من با موفقیت انجام شود، که گویا در حین عمل جراحی شکم من دچار خون ریزی شدید شده و به این خاطر دور تا دور شکم من را پاره کردند.

زمانی که روز تخت عمل جراحی بودم همکار دکتر جراحم به خواهرم گفت: مشکل بزرگی به وجود آمده است که  خود خانم دکتر هم از این موضوع به شدت عصبانی شده. در حین عمل جراحی خانم دکتر  به یک غده وحشتناک برخورده و موفق شده آن را بیرون بیاورد که بعد از این کار متوجه شدیم این غده کلیه بیمارتان است.

این دختر جوان  هیچ سابقه بیماری کلیه نداشته است اما بعد از این اتفاق مجبور است هر چند روز یک بار عمل دیالیز انجام بدهد تا زمان پیوند کلیه اش سر برسد.اخبار مرتبط

ارسال نظر

 • حمید 10 1

  به همین سادگی که نمیشه پدر بیمار رو دراورد. اخه این خانم دکتر چه دکتری بوده که این اشتباه بزرگ رو انجام داده وفرق کلیه وکیست رو نمیدونسته .تاسف داره

 • ناشناس 5 1

  آیا این دکتر تا حالا کلیه یک انسان رو دیده و فرق اون رو با غده نمی دونه واقعا جای تاسف داره فقط کشور ما شده کارخانه تولید مدرک ........ بیچاره مردم که باید جان خود رو در اختیار این افراد قرار دهند.

 • ماریا 5 1

  واقعا خاک بر سره اون ارگانی که مدرکه طبابت به این خانم داده.ایشون احتمالا کالبدشکافی هم به عنوانه واحدهای دانشگاهیش پاس نکرده که کلیه این طفلک را با تومور اشتباه گرفته.خدایا به داده ما مردمه بی زبان و بیچاره برس .حتی نفس کشیدنمون همراه با غم و افسردگی ه .تا کییییی اخه ؟؟؟؟؟این دختر جوان هم با هزار ارزو با فکره رفتن به دنباله مداوای درد نه تنها سلامتیش به مخاطره افتاد بلکه حاله روحی و جسمش بدتره قبل شد و دستش بند شد به دیالیز و ..😔😧

 • مژگان 1 1

  والله من که پزشک نیستم، با کمی اطلاعات از بدن انسان، می دونم که امکان نداره کسی کلیه رو به جای کیست از بدن خارج کنه. حتی اگر بخواد نمی تونه به این راحتی کلیه رو دربیاره. چون کلیه در فضای شکمی انسان معلق نیست و به کلی مجاری و رگ و ریشه وصله که اونها باید بریده بشن. یعنی پزشک متخصص موقع بریدن این رگ و ریشه ها متوجه نشده که داره عضوی از بدن رو جدا می کنه؟ یا اینقدر کشیده که پاره شده؟!

 • علی 0 1

  من اطلاعات کافی دارم، توسط دانشگاه علوم پزشکی به خانم دکتر تذکر داده شده، اما متاسفانه متاسفانه پزشکان در جامعه ما صنف قدرتمندی هستند و همای همدیگر رو هم خیلی دارند، هیچ غده عجیبی وجود نداشته، طبق تصاویر سیتی اسکن و ام آرآی انجام شده قبل عمل بجز همان غده خوش خیم تشخیص داده شده مشکلی وجود نداشته، حین عمل بعلت سهل انگاری یکی از عروق مهم پاره شده و خونریزی شدیدی رخ میدهد، بعلت اضطراب ناشی از این اشتباه خانم دکتر اشتباها کلیه را تخلیه میکنند.
  از همه مردم دعوت میکنم اشتباهات پزشکی را خیلی جدی در نظر داشته باشند...