پرونده کدخبر: 237755 ارسال پرینت 629

رکنا: سه عامل اصلی قتل عام هشت نفر از اعضای دو خانواده در ایرانشهر و سه نفر از عوامل فرار و نگهداری یکی از قاتلان قبل از فرار از کشور در دو عملیات غافلگیرانه در ایرانشهر و میرجاوه دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس Police سیستان و بلوچستان در این باره اظهار کرد: در پی قتل Murder هشت نفر از اعضای دو خانواده در تاریخ 20 دی امسال در روستای نصیر آباد شهرستان ایرانشهر، اقدامات و فعالیت های کارآگاهان پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان آغاز شد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از تلاش های گسترده شبانه روزی و اشراف اطلاعاتی، بامداد امروز دو نفر از عاملان این جنایت Crime که 26 و 277 سال سن دارند، در ایرانشهر شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج)دستگیر شدند.
وی با اشاره به اینکه همدست دیگر این متهمان پس از ارتکاب این جنایت با یک دستگاه موتورسیکلت به شهرستان میرجاوه متواری و قصد فرار Escape به کشور  پاکستان را داشت، گفت: ماموران در ادامه رسیدگی به این پرونده متهم دیگر این پرونده را نیز در شهرستان میرجاوه شناسایی و وی را به همراه یک قبضه سلاح کلاش مقادیری مهمات در مخفیگاهش به همراه سه فرد دیگری که در فرار و نگهداری وی فعالیت داشتند دستگیر کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 اخبار مرتبط

ارسال نظر