پرونده کدخبر: 237668 ارسال پرینت 2083

رکنا: عامل قتل عام اراک در طی درگیری با یکی از دوستان خود با همکاری فردی به نام فریبرز منجر به قتل وی شدند.

حجم ویدیو: 9.38M | مدت زمان ویدیو: 00:00:25

به گزارش رکنا، عباس صحرایی و یکی از اقوامش به نام فریبرز دی ماه سال 1394 در پرونده ای دیگر در همین شعبه بازپرسی به جرم Crime قتل Murder عمد بازداشت شده بودند.
در آن پرونده متهمان، در درگیری با یکی از دوستان خود وی را با دو ضربه چاقو به شکم و سر به قتل رسانده بودند که در بررسی پزشکی قانونی مشخص شد علت مرگ مقتول ضربه فریبرز به شکم مقتول بوده و ضربه عباس عامل مرگ نیست.
بر این اساس پرونده فریبرز به علت پایین بودن سن وی به دادگاه اطفال ارسال شد و عباس هم در مدت یکسال گذشته با قرار بازداشت در زندان Prison بود.
از آنجا که بر اساس قانون Law دادرسی کیفری در غیر از جرائمی که مجازات آن ها سلب حیات است، حداکثر مدتی که اجازه بازداشت متهم داده شده یکسال  است، در روز دوازدهم دیماه امسال قرار بازداشت متهم، با توجه میزان دیه ناشی از صدمه توسط عباس صحرایی به سر مقتول به وثیقه تغییر می کند و متهم با تامین آن آزاد می شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

 • همشهری 1 1

  اینها همه توجیه وضعف درقانون است زودتر محاکمه وزنده زنده دراتش بسوزانید تا عبرت سایرین شود

  • ناشناس 0 1

   من کلابااعدام وهرمجازاتی ک باکشتن همراه باشه مخالفم

 • ناشناس 1 0

  شما ميگيد فريبرز زير سن ١٨بوده بعد اينو بعد يكسال ازاد كردن!!!!!! اينم مگه زير ١٨بوده!!!!!!!!!
  پاسخگو باشيد
  با زندگي ٦نفر بازي شده و خانوادشون هم داغدار كو عدالت؟؟؟؟؟
  زودتر محاكمش كنيد و همه جا اعلام كنيد كه اين سگ فطرت اعدام شده

 • ناشناس 0 0

  این شخص در مدتی که زندانی بود باید توبه میکرد و راه و روش زندگیش رو تغیر میداد اما نه تنها تغیر مثبتی نکرد بلکه بدتر هم شد و با انگیزه ای برای انتقام و قتل روانه جامعه شد متاسفانه شرایط اغلب زندانها این گونه نیست که مسیر اشتباه افراد خطاکار را عوض کند بلکه زندان باید مانند یک فیلتر که آلودگیها را تصفیه میکند باشد