پرونده کدخبر: 237400 ارسال پرینت 385

رکنا: چگونگی آزادی عامل قتل عام 5 زن و مرد در اراک از زندان هنوز در هاله ای از ابهام است.

ماموری که در جریان تیراندازی در اراک جان باخت در مرخصی به سر می برد.

عباس-ص، قاتل متورای این فاجعه معلوم نیست چگونه از زندان خارج شده است.

به گزارش رکنا، سردار عزیزی، فرمانده انتظامی استان مرکزی در این باره گفت: یکی از کشته‌شدگان حادثه Incident صبح امروز اراک از همکاران ما در نیروی انتظامی بوده که در زمان وقوع حادثه در مرخصی به سر می‌برد.
وی افزود: این فرد در یکی از منازلی که مورد حمله قرار گرفته حضور داشته و در جریان تیراندازی مورد اصابت گلوله قرار گرفته و جان باخته است.
عزیزی با بیان این‌که از 5 کشته حادثه امروز دو نفر زن و سه نفر مرد و از مجروحان یک پسربچه و سه نفر زن بوده‌اند، اظهار کرد: در این حادثه از سلاح جنگی کالیبر 7.62 استفاده شده و استفاده از اسلحه کلاشینکف نیز با توجه به آثار یافت شده در محل حادثه، محتمل است.
وی در پاسخ به این سوال که چرا عامل جنایت که به اتهام قتل Murder در زندان Prison به سر می‌برده امروز در اراک توانسته دوباره به قتل دست بزند، افزود: تحقیقات در حال انجام است و مشخص نیست که این فرد که عباس-ص نام دارد از زندان مرخصی گرفته، با وثیقه از زندان بیرون آمده یا فرار Escape کرده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • ناشناس 0 0

    5 نفر آدم را کشته خانواده ها را داغ دار کرد حالا دلت نمی اسم این کثیف را بنویسی عباس ص یعمی چه علاو بر اسم این ملعون با عکسش هم چاپ بشود تا مردم بشناسند شاید ده نفر دیگر را هم کشت ....

  • حبیب 2 0

    عباس صحرایی وعکسش رو هم گذاشتند .فقط من از این متا سفم که چرا به یک قاتل مرخصی می دهند که دوباره اقدام به قتل پنج نفر و زخمی کردن سه نفر بکند .؟