پرونده کدخبر: 237393 ارسال پرینت 102

رکنا: مرد 32 ساله در خراسان شمالی با فریب زنان مطلقه و پولدار به آن ها وعده ازدواج موقت داد و دست به کارهای کثیفی زد که سرانجام دستگیر شد.

به گزارش رکنا، حجت الاسلام و المسلمین قدرتی، رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی از دستگیری فردی به اتهام‌های کلاهبرداری،‌ جعل اسناد و امضا، غصب عناوین دولتی، توهین به اشخاص، خیانت Cheat در امانت و عدم ثبت واقعی نکاح خبر داد.
وی گفت: این فرد که متولد 1363 با داشتن چهره‌ای موجه به شناسایی خانم‌های مطلقه و دارای ملائت مالی در شهرستان های متعدد اقدام کرده و با پیشنهاد ازدواج به آن ها به صورت موقت و با فریب دادنشان نسبت به اخذ دسته چک به نام شکات مبادرت کرده و با جعل امضا نسبت به صدور چک‌ها اقدام می‌کند.
قدرتی اضافه کرد: متهم در برخی موارد با غصب عناوین دولتی خود را به راننده قاضی Judge و دهیار روستا معرفی و نسبت به همین عناوین کلاهبرداری های متعددی را انجام داده است.
این مقام قضائی در استان خراسان شمالی خاطر نشان کرد: وی همچنین از طریق فریب دادن مردم به داشتن موسسات غیر دولتی و امیدوار ساختن آن ها به اشتغال نسبت به کلاهبرداری از آن ها اقدام می کرده است.
وی با اشاره به کشف برخی مدارک از جمله عکس های نسوان، کپی شناسنامه، کارت های تبلیغاتی و سند نکاحیه عادی تصریح کرد: کشف این مدارک حاکی از این است که متهم مذکور بیش از موارد مکشوفه و در شهرستان های دیگر مرتکب بزه شده است.
رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی از شهروندانی که به این شیوه و توسط این فرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند خواست تا برای پیگیری شکایت خود به دادستان شهرستان گرمه مراجعه کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • محمد 2 0

    بهترین تنبه برای این نفرنابینا کردن یابریدن زبانش است که نتواند کار کثیف انجام بده وبرای دیگران درس عبرتی بشه

  • سیستانی 0 0

    ملائت مالی.....
    فارسی اش چه میشه....
    رکنا: قدرت پرداخت کردن