رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: در پی کسب اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه شخصی به نام "م – الف" در ساعت و تاریخ های مختلف به عنوان بازرس اداره نظارت بر اماکن عمومی به هتل ها ،باغ های مجالس و کسبه های معروف مراجعه و پس از بازدید اقدام به سوء استفاده از مدیران و افراد حاضر می کند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت. 
سرهنگ " سید موسی حسینی" افزود: در این راستا ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و با هماهنگی مقام قضائی ، فرد مورد نظر را شناسایی و وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند. 
وی با بیان اینکه متهم در تحقیقات انجام شده به جرم Crime ارتکابی اقرار کرد، گفت: در بررسی های بیشتر مشخص شد متهم دارای پنج فقره سابقه کیفری در زمینه های مختلف می باشد و تحت تعقیب پلیس و مراجع قضائی بوده است. 
رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: شهروندان در صورت مراجعه افراد به عنوان مأمور نیروی انتظامی، حتما" از آنها کارت شناسایی و حکم مأموریت بخواهند و موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟