پرونده کدخبر: 234834 ارسال پرینت 4692

رکنا: سارقان مسلح سوپر مارکت های تهران پس از دستگیری جزئیات جدیدی از جرایمشان و سرقت از غرب تا جنوب شرق تهران را تشریح کردند.

حجم ویدیو: 37.35M | مدت زمان ویدیو: 00:03:04

در حالیکه یک هفته از دستگیری سارقان مسلح سوپر مارکت های تهران می گذرد، جزئیات جدیدی از فعالیت های اعضای این باند فاش شد. 5 عضو سابقه دار این باند پس از آشنایی با یکدیگر در شهرستان ورامین، تصمیم به سرقت Stealing از سوپر مارکت های تهران می گیرند. اعضای این باند برای اینکه بتوانند نقشه خود را عملی کنند،ابتدا به عنوان مسافر سوار خودرو سمندی شده و در اتوبان قم، با تهدید اسلحه و چاقو راننده را از خودرو پیاده کرده و اقدام به سرقت خودرو کردند.

5 عضو این باند که هر بار نوبتی و سه نفری به سرقت می رفتند، برای اینکه شناسایی نشوند تنها دو روز از خودرو سمند سرقتی برای انجام جرایمشان استفاده کردند.

سه عضو خشن این باند تنها در یک روز برای رکورد زدنی سرقت از غرب تهران شروع به سرقت سوپر مارکت ها کرده و پس از انجام 4 سرقت در غرب تهران، به سوپرمارکت های شرق تهران دستبرد زده و سپس از چند سوپر مارکت پاکدشت و اطراف آن سرقت کرده و سپس به مخفیگاه خود در ورامین بازگشتند. این افراد در یک روز بیش از 9 سرقت انجام داده اند.

دو نفر از متهمان در روز دستگیری در حالیکه حالت عادی نداشتند، هنگام فرار Escape از دست ماموران کلانتری قرچک،با خودروی یک  زن برخورد کرده و موجب سقط جنین او شده اند. در حال حاضر پرونده ای نیز به دلیل این تصادف Crash و سقط جنین در قرچک ورامین بازگشایی شده است.

متهمان در جدید ترین اعترافاتشان به بیش از 18 سرقت از سوپر مارکت های کشور اعتراف کردند.

گفتنی است اتهام این افراد محاربه اعلام شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • ر .ا 0 0

    خدا را شکر و تشکر از نیروی محترم انتظامی