پرونده کدخبر: 233590 ارسال پرینت 28

رکنا: چند روز قبل شنیدم مردی جوان یک گوشی تلفن‌همراه سرقتی را به عنوان گوشی دست‌دوم از فردی در کنار خیابان خریداری کرده و چون شبکه تلگرام روی گوشی فعال بوده و از طرفی عکس‌ها و تصاویر شخصی مالک گوشی از حافظه آن حذف نشده‌بود به فکر اخاذی ۴میلیون‌تومانی می افتد.

با اعلام شکایت زن جوان مبنی‌بر اینکه عکس‌هایش پس از سرقت Stealing گوشی تلفن همراه‌ برای مخاطبان او ارسال شده و فردی قصد سوء‌استفاده دارد، پلیس Police فتا‌ عامل این کار مجرمانه را شناسایی و دستگیر کرد.

من این موضوع را برای دوستم تعریف می‌کردم که مردی جوان وارد مغازه‌ام شد. او یک گوشی تلفن‌همراه دستش بود و می‌گفت چون پول نیاز دارد می‌خواهد آن را بفروشد. به حرکات و رفتارش شک کردم.

از مرد غریبه خواستم گوشی تلفن را برایم آماده کار کند تا کارایی آن را ببینم. حتی نمی‌توانست قفل گوشی را باز کند.

از دوستم خواستم موضوع را به پلیس اعلام کند. چند دقیقه بعد، ماموران کلانتری امام‌رضا(ع)‌ آمدند. جوان ناشناس دستگیر شد.

مرد جوان که غافل‌گیر شده‌بود، اعتراف کرد گوشی تلفن همراهان بیماران را از بیمارستان‌ها سرقت می‌کرده‌است. او حتی از یک هتل هم گوشی تلفن مردی مسافر را به سرقت برده‌است.

اگر حواسم را جمع نمی‌کردم و برای خرید گوشی تلفن وسوسه می‌شدم، الان به عنوان مال‌خر گوشی مسروقه گرفتار می‌شدم. باید هرکس وظیفه خود را بشناسد.

کسی که گوشی‌اش را می‌قاپند خودش سهل‌انگاری می‌کند‌. وقتی روی حافظه گوشی‌اش فیلم‌های خصوصی می‌گذارد، خودش مقصر است و کسی که آن را می‌خرد نیز مقصر است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر