پرونده کدخبر: 232991 ارسال پرینت 3017

رکنا: شاه مازندران صبح دیروز در دادگاه کیفری شهرستان بابل حاضر شد و در پشت درهای بسته محاکمه شد.

irannewspaper38577-3

شاه مازندران جوان و قوی هیکل به نام حمود-ط است که مدتی قبل به اتهام ایراد ضرب و جرح و قدرت نمایی در فضای مجازی از سوی پلیس مازندران تحت تعقیب قرار گرفته بود.

شاه مازندران بهمن سال گذشته و به دنبال انتشار فیلمی در فضای مجازی تحت تعقیب قرارگرفت. دراین فیلم مرد جوان که از اراذل و اوباش شهر بابل است در حالی که قمه بلندی در دست داشت پسر جوانی را مورد بازخواست قرار می‌داد.

در این فیلم شاه مازندران هر چند لحظه یک بار با دسته قمه، ضربه‌ای به سر و صورت مرد جوان وارد کرده والفاظ رکیکی هم می‌گفت.

به دنبال انتشار این تصاویر بلافاصله پلیس وارد عمل شد و تحقیق در این باره را آغاز کرد. در جریان این بررسی‌ها مشخص شد مرد کتک خور ماجرا نیز از اراذل و اوباش منطقه است که از سوی یکی دیگر از اراذل منطقه برای کشتن شاه مازندران -مرد قوی هیکل بابلی- اجیر شده بود. اما وقتی قصد اجرای نقشه‌اش را داشت به دلیل عمل نکردن اسلحه، توسط افراد شرور دستگیر شده بود.

با توجه به اهمیت ماجرا و اینکه انتشار این فیلم باعث بروز احساس ناامنی در مازندران شده بود عملیات بازداشت این متهم در دستور کار قرار گرفت.

در نخستین مرحله از اقدامات پلیسی، خانه‌ای که این تصاویر در آنجا فیلمبرداری شده بود مورد شناسایی قرار گرفته و صاحب خانه که از نوچه‌های شاه مازندران بود شناسایی و بازداشت شد. تجسس‌ها برای ردیابی متهم ادامه یافت تا اینکه دریکی ازمخفیگاه‌هایش به دام افتاد.

ازسوی دیگر علی مرادی- دادستان بابل- نیزدراین باره گفته بود: شاه مازندران مدتی پیش و به دنبال اعلام رضایت شاکی خصوصی، از زندان سیستان و بلوچستان آزاد شده بود.

در حالی که محل وقوع جرم در شهرستان جویبار بود شاه مازندران ابتدا برای رسیدگی و محاکمه به این شهرستان فرستاده شد اما در نهایت رسیدگی به پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بابل صورت گرفت.با توجه به صدور قرار مجرمیت برای متهم سابقه دار، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری شهرستان بابل فرستاده شد.

با توجه به اهمیت پرونده از نخستین ساعات دیروز و با اعلام رسیدگی به این پرونده، افراد زیادی در مقابل ساختمان دادگاه کیفری شهرستان بابل تجمع کرده وخواستار برخورد قاطع دستگاه قضایی با شاه مازندران و سایرهمدستانش شدند.

رسیدگی به این پرونده درحالی به‌صورت غیرعلنی و پشت درهای بسته برگزار شد که اتهامات شاه مازندران از سوی قاضی پرونده تفهیم شد و نماینده دادستان نیز خواستارحداکثرمجازات برای متهم وهمدستانش شد.

قرار است بزودی و با پایان جلسات محاکمه، رأی متهمان پرونده صادر شود.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

 • ناشناس 4 2

  حتما باید اعدام بشه

 • رضا 2 1

  شاه که نیست .... باید اعدام بشه تا درس عبرتی برای بقیه باشه وهم عدالت رعایت بشه اینجو ر ادمها هیچوقت سربراه نمیشن

 • ناشناس 0 0

  حیف نیست ادم با این هیکل ارزال واوباش از اب در بیاد (تربیت بشه).این قدرت بدنی را باید ازش در کمک به مردم استفاده کرد تا نام نیکویی به یادگار گذاشت ‌. پهلوانی این دوره به زور بازو نیست بلکه به عقل وگذشت و فداکاریه . والا،میگن نیم کیلو باش ،مرد باش .

 • مهدی مرزی 0 0

  بر اساس نص صریح قانون مجازات های اسلامی هر کس عانمل رعب و وحشت عمومی در جامعه اسلامی شود در حکم محارب با جامعه و نظام اسلامی است بی هیچ بهانه ای باید اعدام شود.