پرونده کدخبر: 230275 ارسال پرینت 1690

رکنا: 3 جوان که با سرقت عابر بانک مشتری استخری در لواسان اقدام به خرید میلیونی طلا کرده بودند، پس از بازداشت به قتل یکی از هم دستانشان در سد لتیان اعتراف کردند.

به گزارش رکنا، 18 مرداد ماه سال جاری فردی با مراجعه به کلانتری 166 لواسان به مأمورین اعلام کرد که در زمان حضورش در استخر ، عابر بانکش به سرقت رفته و مبلغ دو میلون و 700 هزار تومان وجه نقد داخل حساب برداشت شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "سرقت اماکن" و به دستور رئیس شعبه 101 دادگاه منطقه لواسانات، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه یکم پلیس Police آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

مالباخته پس از حضور در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: "جهت استفاده از استخر ... به آنجا مراجعه ؛ حین ورود و جهت تهیه بلیط، عابر بانک خود را به همراه رمز آن به متصدی وقت استخر تحویل دادم. پس از خروج از استخر ، از طریق پیامک بانک متوجه برداشت بیش از دو میلیون و 700 هزار تومان از حساب خود شدم " .

کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ با مراجعه به استخر ... به تحقیق از کارکنان این مجموعه ورزشی پرداخته و اطلاع پیدا کردند که یکی از کارکنان استخر بنام "نیما . الف" ( 29 ساله ) که در آنجا به عنوان کارگر خدماتی مشغول بکار است، از مجرمان سابقه دار در زمینه ارتکاب سرقت Stealing های بعنف است ؛ لذا تحقیقات از وی در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

نیما در تحقیقات اولیه منکر هرگونه اطلاع و یا مشارکت در سرقت عابربانک شد اما در ادامه ی تحققات پلیسی، به ناچار لب به اعتراف گشود و عنوان داشت: "زمانیکه مالباخته رمز عابربانکش را به متصدی استخر داده بود تا هزینه بلیط استخر از آن کسر گردد ، موفق به برداشتن شماره رمز آن شدم ؛ پس از آن ، با استفاده از کلیه یدک به سراغ کمد مالباخته رفته و عابر بانکش را سرقت کردم ؛ پس از آن با یکی از دوستانم بنام میثم تماس گرفته و موضوع را به او اطلاع دادم.  پس از گذشت مدت زمان کوتاهی، میثم به استخر مراجعه و من عابربانک سرقت شده از کمد لباس های مالباخته را به همراه رمزش در اختیارش گذاشتم و او نیز با مراجعه به یک طلافروشی اقدام به خرید سکه کرد " .

با شناسایی "میثم . خ" (31 ساله) و بررسی سوابق وی ، کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ اطلاع پیدا کردند که او یکی از مجرمان سابقه دار در زمینه ارتکاب جرایم مختلف بوده و علاوه بر پرونده های سرقت یکبار نیز به اتهام ایجاد اخلال در نظم عمومی، دستگیر و روانه زندان Prison شده است .

کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ با بررسی تراکنش مالی حساب مالباخته و با شناسایی دقیق یک طلافروشی در منطقه مینی سیتی به این مغازه مراجعه و در بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین های مدربسته ی آن موفق به شناسایی تصویر "میثم . خ" شدند که با مراجعه به طلافروشی و با استفاده از عابربانک مالباخته اقدام به خرید سکه های طلا کرده بود .

با توجه دلایل و مدارک بدست آمده ، "میثم . خ" دستگیر و پس از مواجه حضوری با "نیما . الف" و اطلاع از اعترافات صریح وی ، صراحتا به مشارکت در سرقت عابربانک مالباخته و همچنین دهها فقره سرقت منزل به همراه نیما و یکی دیگر از دوستانش بنام "مجید . خ" ( 30 ساله ) اعتراف کرد که بلافاصله "مجید . خ" نیز به عنوان یکی از مجرمان سابقه دار در زمینه سرقت های بعنف شناسایی و در ادامه دستگیر شد .

در زمان انجام تحقیقات از این سه متهم در زمینه سرقت های منازل ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که یکی از محل های سرقت ، منزل خواهر متعلق به یکی از اعضای گروه ( نیما ) بوده !! که این سه متهم با اطلاعات بدست آمده از نیما و با همدستی یکدیگر اقدام به سرقت از آن کرده بودند .

در ادامه رسیدگی به پرونده جرایم ارتکابی این سه متهم ، نیما در اعترافاتش به کارآگاهان گفت : "در سال 1392 به همراه میثم و مجید ، مقادیری از طلاهای دزدی را جهت فروش به فردی بنام "محسن . م" داده بودیم، اما او به ما خیانت Cheat کرد و پس از فروش طلاها ، پول آنها را با ما نداد. لذا با گذاشتن قرار ملاقات در محل "تپه سرک لواسان" با او درگیر شدیم که در حین درگیری ، میثم با وارد کردن ضربه ی چوب بر سر "محسن . م" ، وی را نقش بر زمین کرد. هر سه نفر ، محل را ترک کرده و پس از دقایقی ، زمانیکه مجددا به محل مراجعه کردیم ، متوجه مرگ محسن شدیم " .

با توجه به اعترافات نیما در خصوص درگیری منجر به جنایت Crime و در ادامه تأیید اظهارات وی توسط دیگر عضو گروه بنام "مجید . خ" ، کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی به بررسی صحت و سقم اظهارات این دو متهم پرداخته و در تحقیقات تکمیلی اطلاع پیدا کردند که سوم تیرماه سال جاری جسد متعلق به فردی ناشناس در محدوده سد لتیان کشف شده است که با بهره گیری از مستندات تهیه شده از جسد ناشناس ، جسد "محسن . م" مورد شناسایی قرار گرفت .

سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند ، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : "در ادامه رسیدگی به پرونده جنایت کشف شده ، مراتب به نظر مقام  قضایی رسیده و بازسازی صحنه قتل Murder توسط کارشناسان بررسی صحنه جرم Crime ، بهمراه دو متهم پرونده انجام شد ؛ هر سه متهم پرونده نیز پس از اعتراف صریح به جنایت ، با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند " .

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

 

فیلم / اقدام زشت با دختر همسایه / جسد تکه تکه این دختر در جنگل پیدا شد + عکس

آزار و اذیت دختر ترسو داخل پراید پارک شده در جاده مخصوص کرج / این دختر با دوست پسرش در حال گفتگو بود که ...+عکس

جوان ۲۳ ساله در چشمه آب گرم ذوب شد!

این 2 جوان گربه سیاه بچه پولدارهای شمال تهران بودند / آنها را می شناسید؟+عکس

جیغ و فریادهای یک زن در خیابان فلسطین راز یک مرد سابقه دار را لو داد+ عکس و فیلم گفتگو با متهم

اقدام زشت با یک دختر در حیات خلوت + عکس متهم

دخترک نمی‌دانست مادرش به قتل رسیده! +عکس

راز چمدان سیاه عروس 2500 سکه‌‌ای

مسافرانی که زیر چرخ‌های تریلی له شدند +عکس

دستگیری خواستگار قاتل در الموت + عکس متهم و قربانیان

نمایش عجیب یک جادوگر که مردی را کشت و زنده کرد + عکس

دوئل کثیف 2 دختر برای ازدواج با جوان آبادانی

خرید خودروی نیم میلیادری با اسلحه در دست / صاحب خودرو در شهر ری رها شد

دختر را به انباری تعویض روغنی برده بود و ... / چاره جز تلافی با دوستم نداشتم + عکس

باردار شدن دختر 14 ساله با آزار و اذیت پدر و پسر پولدار

زن جوان شوهرش را در اتاق خواب به آتش کشید

فیلم / اقدام زشت مامور شهردار در برخورد با زن دستفوش / شهردار مامور را اخراج کرد + عکس

22 سال زندگی در زندان انفرادی از ترس زندانیان اعدامی+ عکس

فیلم /اقدام زشت زن شوهردار با دوست پسرش در برابر دوربین فیلمبرداری مرد بی نوا+ عکس

راز تلخ دختر 17 ساله ای که تیپ پسرانه زد با زن بیوه دوست شد

فیلم / روستائیان مرد کثیف را از پاسگاه بیرون کشیدند و به دار آویختند+ عکس

15 سال زندان برای مرد افغانی که از شکنجه کودک ربوده شده تهرانی عکس گرفته بود+ تصاویر

 

 

صف طولانی هواداران برای دیدن سوپراستار مشهور سینما +تصاویر

جزئیات تازه درباره درگذشت خواننده سرشناس پاپ +عکس

عکس دیده نشده از جوانی های خواننده سرشناس پاپ ایران در فیلیپین بازیگر زن مشهور ایرانی به چالش "چهره بدون عمل زیبایی" پیوست! +عکس

 

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • احمد 0 0

    خیلی بده