پرونده کدخبر: 229114 ارسال پرینت 13

رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری دو سارق که با ورود به منازل افراد کهنسال و ناتوان طلاهای آنان را سرقت می کردند خبر داد.

سرهنگ "مهدی پورغلامحسین"  گفت : در پی دریافت چندین شکایت مبنی بر اینکه دو سارق با اعمال زور و خشونت به منازل افراد کهنسال و ناتوان ورود پیدا کرده و طلاهای آنها را سرقت Stealing می کردند بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت .

وی با اشاره به اینکه این سارقان منازل افراد کهنسال را از قبل شناسایی و در یک فرصت مناسبت وارد می شدند ادامه داد: ماموران با انجام یکسری کارهای تخصی موفق شدند هر دو سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر کنند.

وی افزود:این سارقان در بازجوئی های بعمل آمده هنگامی که با مستندات پلیس روبرو شدند به سرقت طلاهای افراد کهنسال به ارزش 400 میلیون ریال اعتراف کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: در این خصوص پرونده تشکیل و هر دو متهم جهت سیرمراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان در پایان به شهروندان توصیه کرد: منازل خود را به تجهیزات پیشگیری از سرقت مانند قفل های مناسبت ، درب ضدسرقت، دزدگیر و دیگر تجهیزات ایمنی مجهز کنید، در صورت مشاهده افراد ناشناس و غریبه در محل زندگیتان بلافاصله با پلیس تماس گرفته و موضوع را اطلاع دهید، در نظر داشته باشید افراد کم توان و کهنسال بیشتر درمعرض خطر هستند که می بایست از آنان حمایت شود و از تنها گذاشتن آنان بپرهیزید و وجوه نقد و اموال با ارزش خود را در گاو صندوق یا دیگر محل های مطمئن نگهداری کنید .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

خواستگار شکست خورده دختر مورد علاقه اش را به گلوله بست / او پدر دختر را به قتل رساند+تصاویر

مردی با پول 23 هزار کرمانشاهی سوار اسب و خودروهای گران‌قیمت شد + عکس

خواهرم را تهدید به اقدام زشت کرده بودند / ناچار شدم خلافکار شوم

جدال خونین 2 جوان در نیمه شب ساحل چالوس + عکس

مرگ دلخراش دو کارگر در دیگ روغن سوخته

 

شراره رخام قبل و بعد از تخلیه ژل لب / از بازگشت چهره‌ام به حالت طبیعی خوشحالم +عکس

ستاره قرمزپوشان پایتخت در کنار سوپراستارهای مشهور سینمای ایران +عکس

پدر؛ فاصله ام را با پدر کم کرد / فیلم مستندی که احساس دختری را برانگیخت

 اخبار مرتبط

ارسال نظر