به گزارش رکنا، ساعت 8 صبح شنبه 8 آبانماه امسال مدیر یک موسسه خیریه در ایستگاه 12 کوی قدس وقتی به جلوی در موسسه رسید با صحنه تخریب شدن قفل در ورودی روبروشد و پس از ورود به ساختمان متوجه دستبرد از موسسه خیریه شد.

بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری 11 شهر آبادان برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند و در تجسس های ابتدایی مشخص شد این موسسه خیریه که برای افراد نیازمند، کودکان سرطانی و عقب مانده ذهنی فعالیت دارد از ظهر پنج شنبه تا صبح شنبه تعطیل است و دزدان با اطلاع از این ماجرا دست به سرقت Stealing

زده اند.

تجسس های پلیسی برای ردیابی دزدان کلید زده شد و ماموران در این مرحله به پسر جوانی که در همسایگی موسسه خیریه زندگی می کند مشکوک شدند و پی بردند که وی اعتیاد به شیشه دارد و در زمینه سرقت داخل منزل یکی از متهمان سابقه دار است.

همین کافی بود تا ماموران با دستور بازپرس پرونده به بازرسی خانه امیرحسین بپردازند که از مخفیگاه وی تعدادی از وسایل سرقتی موسسه خیریه به دست آمد.

در این مرحله امیرحسین که راهی جز اعتراف نداشت به ماموران گفت: چند سالی است که اعتیاد به شیشه دارم و گاهی اوقات از روی بیکاری کارگری می کنم تا اینکه چندی پیش از اهالی محل شنیدم پول زیادی را خیرین به موسسه خیریه کمک کرده اند و چون احتمال می دادم که پول ها را داخل موسسه نگهداری می کنند تصمیم به دزدی theft گرفتم.

وی افزود: عصر 5 شنبه با یکی از دوستانم که از کودکی با هم در ارتباط هستیم نقشه سرقت را طراحی کردیم و ساعت 4 صبح جمعه با تخریب در موسسه برای سرقت دست به کار شدیم.

همه جای موسسه خیریه را گشتیم اما پولی در کار نبود به همین خاطر اقدام به سرقت وسایل داخل موسسه کردیم و پس از فرار Escape بخشی از وسایل ها را به مرد جوانی در منطقه جمشید آباد آبادان فروختیم و با پول های سرقتی مواد مخدر Drugs خریدم و اصلا فکر نمی کردم دستگیر شوم.

بنا به این گزارش، همدست و مالخر این پرونده سرقت در گام بعدی تحقیقات پلیسی دستگیر شدند و بازپرس پرونده دستور داد تا متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس Police آگاهی آبادان قرار گیرند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

 

 

اخبار زیر را از دست ندهید:

شکایت پسر 11 ساله تهرانی از مربی باشگاه / مرا در خانه اش آزار و اذیت کرد + عکس

اعتراض به حکم سنگین قاتل ستایش + عکس

پیمانکار شهرداری به اعدام محکوم شد + عکس

رفتارهای زشت یک نوعروس که خیلی زود طلاق گرفت

صحنه زیبا از یک تصادف شدید +عکس

 

ماجرای دستگیری بازیگر زن مشهور از زبان خودش +عکس

خانواده پرجمعیت هنرمند زن مشهور ایرانی +عکس تمامی خواهران

تیپ خاص الناز شاکردوست در اکران «نیمه شب اتفاق افتاد» +عکس 

 

آیا این خبر مفید بود؟