پرونده کدخبر: 228137 ارسال پرینت 19

رکنا: مرد جوانی که متهم به سرقت تلفن همراه است پس از بازداشت منکر سرقت شد و گفت: من نویسنده هستم.

حدود ساعت 12:30 روز گذشته مرد جوانی با پلیس Police 110 تماس گرفت و اظهار داشت: تلفن همراهش توسط سارقانی دزدیده شده و از پلیس برای بازداشت سارقان کمک خواست.

دقایقی بعد تیمی از ماموران کلانتری 150 تهرانسر به محل اعلام خبر در پارکی نزدیک جاده مخصوص کرج حاضر شدند و مرد جوان در ادامه اظهاراتش به ماموران گفت: روی صندلی پارک نشسته بودم که پسر جوانی با ظاهری آشفته به سمت من آمد و خواست تلفن همراهم را برای تماس به وی بدهم؛ این پسر جوان مدعی بود تلفن همراه خودش شارژ ندارد و در پارک منتظر کسی است، اما من با مشاهده سر و وضع وی درخواستش را نپذیرفتم که ناگهان او تلفن همراهم را از دستم قاپید و به سمت پرایدی که در کنار پارک، پارک شده بود و راننده داشت دوید و سوار ماشین شد و گریخت.

پس از ثبت شکایت مرد جوان، تیمی از ماموران کلانتری 150 تهرانسر برای دستگیری سارقان وارد عمل شدند و ساعت 16 روز گذشته تیم گشت‌زنی در محدوده استحفاظی خود به سه نفر مشکوک شدند و آنها را بازداشت کردند.

پس از بازداشت سه مرد جوان، شاکی این پرونده دو نفر از آنها را شناسایی و آنها را سارق تلفن همراه خود معرفی کرد.

متهمان این پرونده پیش از ظهر امروز به دادسرای ناحیه 34 تهران معرفی شدند، اما در اظهاراتشان منکر سرقت Stealing تلفن همراه از شاکی پرونده شدند؛ یکی از متهمان این پرونده در اظهاراتش به علی وسیله‌ ایرد موسی؛ بازپرس شعبه پنج این دادسرا گفت: من نویسنده هستم و روز گذشته قصد داشتم به محل کارم بروم که توسط پلیس در کنار پارک دستگیر شدم و به هیچ وجه شاکی پرونده را نمی‌شناسم و از این سرقت خبری ندارم.

یکی دیگر از متهمان این پرونده که 20 سال سن دارد اواخر شهریور ماه سال جاری به اتهام زورگیری از مرد میانسالی بازداشت شده و پرونده وی در همین شعبه بازپرسی در حال رسیدگی بود اما این پسر جوان نیز منکر سرقت تلفن همراه شاکی پرونده بود.

آخرین متهم این پرونده که سابقه کیفری دارد منکر سرقت شد و سرانجام 2 متهم پرونده برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار گرفتند و متهم دیگر که مدعی نویسندگی بود به دلیل اینکه از سوی شاکی مورد شناسایی قرار نگرفت به دستور بازپرس پرونده ‌‌آزاد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

شکایت پسر 11 ساله تهرانی از مربی باشگاه / مرا در خانه اش آزار و اذیت کرد + عکس

اعتراض به حکم سنگین قاتل ستایش + عکس

پیمانکار شهرداری به اعدام محکوم شد + عکس

رفتارهای زشت یک نوعروس که خیلی زود طلاق گرفت

صحنه زیبا از یک تصادف شدید +عکس

ماجرای دستگیری بازیگر زن مشهور از زبان خودش +عکس

خانواده پرجمعیت هنرمند زن مشهور ایرانی +عکس تمامی خواهران

تیپ خاص الناز شاکردوست در اکران «نیمه شب اتفاق افتاد» +عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر