پرونده کدخبر: 227418 ارسال پرینت 25

رکنا: سقوط مرد میانسال به انتهای چاهک آسانسور، مرگ وی را به همراه داشت.

پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی ساکنان یک ساختمان مسکونی، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 33 را ساعت 7:33 صبح امروز به خیابان استاد معین، خیابان دستغیب غربی اعزام کرد.

نوروز علی محمدی روچی فرمانده آتش نشانان اعزام شده به محل حادثه در این باره گفت: یک مرد میانسال به علت نامشخصی از طبقه چهارم یک ساختمان مسکونی چهار طبقه نوساز به انتهای چاهک آسانسور سقوط کرده بود.

وی با اعلام اینکه آسانسور این ساختمان نصب نشده بود، ادامه داد: نیروهای عملیاتی به سرعت خود را به انتهای چاهک آسانسور رساندند و مرد 59 ساله که از ناحیه سر به شدت دچار جراحت شده و کاملاً بی هوش بود را با استفاده از تجهیزات نجات به سطح زمین انتقال دادند.

این فرمانده آتش نشانی اضافه کرد: پس از تحویل مرد میانسال به امدادگران اورژانس و انجام معاینات اولیه متأسفانه مشخص شد وی براثر شدت جراحات وارده در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده است و آتش نشانان پس از تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی و ارائه تذکرات ایمنی به مدیریت ساختمان، مأموریت خود را به پایان رساندند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

شوهرم نیمه شب از خانه دخترخاله شوهر دارم بیرون آمد / کتکاری زنانه به کلانتری رسید

فیلم لحظه شلیک 17 گلوله به پسر جوان در فرودگاه + تصاویر

مغازه دار خونسرد سیگار به لب به سارق مسلح شلیک کرد + فیلم

معمای قتل زن مدلینگ در اردبیل / این زن داخل خودرو با گلوله کشته شد + عکس

راز رها شدن جسد یک زن با موهای خرمایی با کفش های پاشنه دار

دختر بامزه ستاره زن سینمای ایران در کنار مادرش در ساحل +عکس

سلفی آیینه ای بازیگر معروف زن ایرانی در باشگاه بدنسازی! +عکس

6 قربانی اسیدپاشی میهمان ستاره های سینمای ایران / بغض میترا حجار در اکران خصوصی " این زن حقش را می خواهد" شکست + فیلم و تصاویر

 اخبار مرتبط

ارسال نظر