پرونده کدخبر: 226886 ارسال پرینت 46

رکنا: قیصر قادری دانش‌آموز دبستان ادیب روستای خیرآباد بمپور که توسط معلمش مورد تنبیه بدنی قرار گرفته بود به دلیل شدت مصدومیت در بیمارستان ایران ایرانشهر بستری شد و تحت درمان قرار گرفت.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان در همین راستا از تنبیه معلم مربوطه خبر داد.

غلامرضا باقری با بیان اینکه این اقدام کار زننده و خارج از عطوفت بوده‌است، گفت: تمام مراحل قانونی این موضوع در حال پیگیری است و معلم خاطی به واحد تخلفات آموزش و پرورش استان معرفی شده است.

این مسؤول ادامه داد: آموزش و پرورش در برخورد با این‌گونه موارد و مسببین تنبیه بدنی دانش‌آموزان سخت برخورد می‌کند چرا که این عمل زشت باعث زیر سؤال رفتن شخصیت فرهنگیان دلسوز و پرتلاش و دانش آموزان می‌شود.

وی بیان کرد: مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز دستور داده‌اند این تخلف به صورت فوق‌العاده و خارج از نوبت رسیدگی شود و برخورد لازم با مدیر مربوطه به عنوان کسی که باید نظارت بر امر تربیت دانش اموزان می‌داشت و معلم خاطی به عنوان مسبب، صورت بگیرد.

باقری با بیان اینکه این حادثه در روز یکشنبه 18 مهرماه جاری رخ داده و هنوز این دانش‌آموز در بیمارستان تحت مداوا قرار دارد، افزود: یک تیم از آموزش و پرورش به عیادت این دانش‌آموز رفته و بحث درمان آن را نیز به طور ویژه پیگیری می‌کنند.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • سحر 1 0

    حالا دوباره فردا میبینیم اموزش و پرورش تکذیبه ایی میفرستن که این عکسها ساختگی هستن و هیچگونه تنبیه بدنی صورت نگرفته قصد تخریب کردن مدرسه دارن . چرا اموزش و پرورش بجایی فکر راه حلی باشه همش تکذیبه میفرسته واسه تنبیه اون مدیر مدرسه که بخاطر شهریه بچه ها زد تکذیبه فرستاد بجایی مدیر توبیخ کنن مردم بچه هاشون میفرستن اموزش ببین نه کتک کاری با زدن یاد بگیرن

  • حمید 1 0

    خیلی خیلی جای تاسف داره چراواژه مقدس معلم راروی این افراد می گذارید؟

  • ناشناس 1 0

    معلم ورزش و مدیر برادرمو راهی قبرستان کردند