مردی با حضور در پلیس فتا از مزاحمی ناشناس شکایت کرد.
شاکی به ماموران گفت: من لوله کش هستم. افرادی که سفارش کار داشته باشند، با شماره‌ام تماس می‌گیرند و به خانه‌هایشان می‌روم. از سه روز قبل افرادی برای اجاره خانه با من تماس می‌گیرند. هر چه به آنها می‌گویم من خانه‌ای برای اجاره ندارم، باور نمی‌کنند. بعد از صحبت با تماس گیرنده‌ها متوجه شدم فردی ناشناس با انتشار آگهی اجاره خانه در یکی از شبکه‌های اجتماعی، شماره مرا برای تماس اعلام کرده است.
وی ادامه داد: طی سه روز 1600 بار برای آگهی با من تماس گرفته شده و نمی‌دانم چه کسی برایم مزاحمت اینترنتی ایجاد کرده است. از این وضع خسته شده‌ام. نمی‌توانم گوشی ام را خاموش کنم، چون هر لحظه ممکن است مشتری با من تماس بگیرد و سفارش کار بدهد.
همزمان با تشکیل پرونده قضایی، ماموران پلیس فتا تحقیقات برای شناسایی و دستگیری مزاحم اینترنتی را آغاز کردندتا این‌که چند روز بعد ردپای مردی را در این پرونده به‌دست آوردند. او با هماهنگی قضایی بازداشت شد.
متهم که مردی جوان است با انتقال به پلیس فتا بازجویی شد و به انتشار نام و شماره تلفن شاکی در یکی از شبکه‌های اجتماعی و انتشار آگهی دروغین اجاره خانه به نام وی اعتراف کرد.
متهم به افسر تحقیق گفت: دو ماه پیش شاکی برای کار لوله کشی به خانه‌مان آمد. او هنگام نصب کار مدام نظر همسرم را جویا می‌شد. همین موضوع باعث شد که به رفتار میان آنها شک کنم و این سوءظن باعث شد تصمیم عجیبی بگیرم. آگهی اجاره خانه‌ای را به نام و شماره تلفن او منتشر کردم تا مردم طی تماس با وی برایش مزاحمت ایجاد کنند.  با اعتراف متهم، برای او قرار قانونی صادر شد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

اقدام شوم 3 مرد افغان با زن جوان شوهردار در پارک چیتگر

ناگفته های یک شرور اینستاگرامی از وحید مرادی +فیلم

پسر فروغ فرخزاد درگذشت +عکس

دستگیری 4 شاخ اینستاگرامی تهران پس از قتل وحید مرادی

ادعایی جدید/ ماموران موساد شبانه وارد تهران شده و نیم تن اسناد هسته‌‌ای ایران را با خود بردند!؟

لحظاتی پیش رخ داد/ انفجار تروریستی در پارک شهر فاریاب

دردسر حرف های خلبان مردودی در فضای مجازی / پلیس فتا رسیدگی کرد

مزاحمت های زشت یک نماینده انگلیسی برای دو دختر او را رسوا کرد

تجاوز پزشک مغز و اعصاب به بیماران زن و مرد!+عکس

مرد خشن در کوچه بن بست شهرک غرب مرا گیر انداخت! + عکس

پوریا و مهتاب برای عاشقانه زندگی کردن درخواست طلاق دادند!

رفتار زننده داماد با عروس 18 ساله مشهدی سر سفره عقد / پدر قبل از عقد مرا به اتاق فرستاد!

اقدام گستاخانه مرد متاهل با زن زیبا در جنگل + عکس

آیا این خبر مفید بود؟